Merak Edilenler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve slayer1313 tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. slayer1313

slayer1313 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar yaşım 17 60 kiloyum ve Antalya/Alanya'da yaşıyorum bu sporda yeniyim ve siz abilerime 1-2 sorum olacak aslında soruların hepsini araştırdım fakat net bir sonuca hiçbir yerde ulaşamadım ve 1. ağızdan cevap almak istediğim için yazıyorum.Sorularım şunlar;

1-Bodybuilding boyu etkiler mi? Etkiliyorsa etkilememesi için hangi hareketleri yapmamalıyım?
    2-Protein tozu kullanmalımıyım ? Kullanmanın etkileri nelerdir ?
    3.Protein tozu büyüme hormonu salgılanmasına yardımcı olur mu eğer olur ise bu hormon burun ve çenenin uzamasını etkiliyormuş benim standartlarımda birisini ne derecede etkiler ? Etkisini azaltmak için ne yapmalıyım ?
    4-Bodybuilding genel anlamda çeneyi ve burunu büyültür mü?
    5-Bende Precision Engineered Pure Soya Protein İsolate Powder var sizce bu benim düzeyimde birisi için yeterli proteini sağlar mı ayrıca bunun büyüme hormonu salgılanmasına etkisi varmı ?
    6-Büyüme hormununa etki eden maddeler nelerdir ?

Sorularımı okuyan ve cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler biraz fazla sormuş olabilirim amad ediğim gibi hemen hemen hepsini araştırdım fakat aklımda net bir sonuç oluşturamadım.

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html
    Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş