menshealth eski sayilar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve deathlifter tarafından 23 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    menshealth ve musclefitness in agustos 2010 - ocak 2011 sayilarini askerde oldugum icin kacirdim. musclefitness sagolsun ucret karsiligi dergileri kargolayacak. fakat menshealth bulamadi arsivinde. bu sayilar elinde olan varsa
    benimle temasa gecebilir, kargo masraflari arti istediginiz bir ucret (banka havalesi yapabiliriz.)

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    mens health türkiye sitesine girerek halledebilirsin iletişim kısmındaki adrese mail atabilir veya ordaki telefon numaralarından birini arıyarak çözebilirsin muscle fitness dergisinde benim kaçırdıklarım oldu ama 2 hafta önce söyledim pazartesi kargoya verildi hala gelmesini bekliyorum onların özel kargoyla geleceklerini söylediler

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    muscleandfitness a mail attım agustos 2010 - ocak 2011 icin adamlar 1 saat sonra kargoya verdi (sali) dun de tamami elime gecti (carsamba) 1 gun sonra. verdikleri hesaba havale yaptim. senin kargo adres vs bir sorun olmus olabilir.

menshealth ile mail ile iletisime gectim yukarida belirttigim zaman araliklarindaki araliklar icin
    elimizde bazilari var dediler dedim hangisi varsa yollayin hesap bilgisi verin vs. bir daha cevap gelmedi. mf cok daha duyarli davrandi. mh den daha iyi musteri hizmeti beklerdim.

4. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    mens health i kaçırdığına pek üzülme bence, ben o dergiyi artık hiç almıyorum.
    Bana sanki lay lay lom antrenman yapmaya gelenler için hazırlanmış bir dergi havasını veriyor.

cadocx ve pastnova bunu beğendi.
  5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bencede mf mh den daha iyi mh sıkıcı biraz ama mf dergileri sözde bugün elime geççekti narpost diye özel kargoları varmış dün aradım şubeye varmış bugün eline geçer dedi bana ama gelcek diye okula bile gitmedim ama gelmedi

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    deathlifter, Men's Health bence de senin gibi oldschool çalışan adama hitap etmez. Ben almıyorum uzun zamandır.

iris bunu beğendi.
  7. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi md yi flex i gördükten sonra m&f bile fitness dergisi gibi kalıyor yanında mens health e değinmiyorum bile

8. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    flex i bir kere aldım pek bize yonelik bir sey bulamadim steroid azmani amcalar doluydu icinde. menshealth sayilari gonderdi sagolsun onlar da ilgilendi. buradan okuyan olursa negatif bir yorum cikmasin mh icin kargo ucretini de kendileri odemisler.

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aslında içerik olarak flex ile mf arasında çok bi fark yok..tek fark flexte derginin yarısı reklam ve mf flexteki makalelerin 3 yıl sonra tekrar yayınlanmış hali..

10. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    dediğim gibi sen mens health sitesine girerek arayıp sor veya mail at mutlaka döneceklerdir sana bu arada sakın ola kargoyu narpost diye özel kargo onla sakın yollatma 2 haftadır kargonun şubesinde ama hala gelmedi arıyorum yarın yollıcaz diye oyalıyolar kargodakiler

11. Circassian

Circassian Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    Eğer illa kağıt olarak istemiyorsan emecmua diye bir site var oradan e-dergi olarak satın alabilirsin. Eski sayıları da mevcut. Kağıt masrafı falan olmadığı için de normalden ucuz.

Sayfayı Paylaş