Mekik Sehpası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HamzaYüksel tarafından 1 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Merhaba arkadaşlar perşembe günü yeni mekik sehpam geldi. resmide aşağıdaki gibi

Sorunum mekik çekerken belde biraz ağrı oluyor alete alışamadıgımdan mı kaynaklanıyor acaba?

2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Alışamadığımdan Olabilir mi Demişsiniz ama Ne kadar bir süre geçtiğini Belirtmemişsiniz ki...
    Ayrıca Birden fazla sebebi olabilir Dediğin gibi Hamlık Ya belin İnce olabilir Mekik çekerken Çalışan Kas grubları güçlü olmabilir v.s Eğer uzun zaman Olduğu halde Devam ediyosa bence bi doktora git...

3. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Perşembe günü aldım diye belirttim. dün yaptım ağrı oldu biraz. 6haftadır spor yapıyorum düzenli olarak. hamlık olacağını sanmıyorum.

4. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Tamam Perşembe günü almış olabilirsin Ama Mekik sehpası Gelmeden Mekik çekmediğin anlamına gelmeyeceği için sordum.Dediğin gibi 1.5ay olmuş kişiden Kişiye değişir Ama Muhtemelen Hamlık Ağrısı Değil bir doktora gitmeni ÖNeririm belki İlk hevesle Beline Fazla yüklendin Çalışma Sonucu Zedelenmiş Ya da OverÇalışma Sonucu olabilir.

5. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Mekik sehpası gelmeden mekik çekiyordum. alışmadan kaynaklanıyor bence. yarın tekrar yapınca durumu bildiririm.

Sayfayı Paylaş