Mekik hareketi nasıl daha iyi olur

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DwıghtHoward tarafından 3 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DwıghtHoward

DwıghtHoward Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben evde çalışıyorum mekik çekiyorum yarım mekik sehbasız sizce mekik sehbası almalımıyım dahamı etkili olur sehba ile yaparsak 50 tl yi geçmicek sehbalar önerebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence gerek yok halının üstüne yap. Youtubede videolar var evde yapılcak karın hareketleri için.

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. DwıghtHoward

DwıghtHoward Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öyle yapıyorum ztn Dymano ama mekik aleti olsa daha iyi olmazmı sence ? halının üstünde mekikle karın kası çıkarmı hafiften belli

4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İstediğin yerde istediğin kadar mekik çek karın kaslarının belli olması için yağ oranının düşük olması lazım.

Önce yağ oranını düşürmelisin karın kaslarının belli olması için.

Ben evde çalışıyor olsam mekik aleti almam. Salonda bile kullanmıyorum.

GencGrafiker ve (silinen üye bunu beğendi.
  5. DwıghtHoward

DwıghtHoward Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler yorumun için kilom:60 boy:176 yaş :16 karın kasını 2 haftadan beri evde çalışıyorum hafiften belli 3 ay içinde böyle çok belli olurmu acaba.
    Karnımda yağ yok.

6. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşım eğer dediğin gibi yağın yoksa. 2 aya çok güzel karın kaslarına sahip olursun bence.

Benim futbolcu arkadaşım vardı. Yağ oranı çok düşüktü. 1 ay da haftada 3 gün çok sıkı çalıştı süper baklavalar elde etti.

1 kişi bunu beğeniyor.
  7. alper015

alper015 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    mekik aleti iğrenç bir alet onun yerine kapı barfiksini şiddetle tavsiye ederim ben barfikste yarı asılı duruyorum bacaklarımı düz bir şekilde kaldırabildiğim kadar kaldırıyorum alt karın için harika
    üst karın içinde eline bi tane dambıl alıp döküm varsa flanşda olur kollarını dümdüz yukarı kaldır yada ellerini göğüsüne çapraz koy ellerinde flanşlarla bacaklarınıda havaya kaldır dizlerinide kır ayak bileklerini dizlerinle aynı hizaya gelecek poziyonda mekik çek ben 1 gün aralıkla 2 set alt karın 2 set üst karın çalışıyorum antreman sonlarında çok etkili oluyor

Sayfayı Paylaş