Mekiğe devam mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kaptan99 tarafından 16 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kaptan99

kaptan99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    salonda ziyadesiyle karın hareketleri yapıyorum ama okuduğum yazılardan ötürü aklıma şöyle bişey geldi; benim fazlaca göbek sorunum var. hem yanlarım hem de göbeğin maşallahı var. acaba mekik hareketleri yapmam bana faydadan çok zarar mı getiriyor? kardiyo yapıyorum beslenmeme de dikkat ediyorum ama şu için diyorum kardiyoya daha da ağırlık verip mekik hareketlerini bi süre yapmasam mı? çünkü böyle yapınca sanki göbeğin daha kötü bi götüntüye dönüşeceğini düşünüyorum. gelişmeye çalışan kasların göbeği daha da şişirmesi gibi vs.. ne dersiniz mekiğe tamam mı devam mı?

2. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    fazla çıkmazki zaten serleşir ve ayrılır bence. ağırlıkla mekik çekince şişme oluyo

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kardioya devam et ayrıca mekik hareketlerinide aksatma. Bu hareketler abtominal bölgeni toparlamada yardımcı olacaktır.

4. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    tabii ki de devam etmelisin sakın ha bırakma. istersen bir ay bırak da neler oluyor bir gör nasıl gelişme kaydedemiyeceğini anlarsın o zaman

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mekık en önemlısı zaten toparlıyor karın bolgesını şekle sokuyor alttakı kas tutuyor hemen şişmez mekıkle gıbek merak etemyın ehmde ne akdar sıse bılır kac yıllık body yapanlara akın şişmişmi mekıkten karın bolgelerı? bızım salında obez cocuk var kosamıyor yuruyebılıyor sadee ona bıle mekık yaptırıyor hocalar hocamız 25 senelık hoca ve mekık e cok onem verıyor sakın bırakamyın sonra sarkma olur

6. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Mekige devam etmelisin endiselenecek birsey yok.Aksatmaya,azaltmaya gerek yok.Kendine guvenirsen basararirsin :)

7. kaptan99

kaptan99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler o zaman devam diyoruz :)

Sayfayı Paylaş