''Matthew Terry'' Super Bowl'un 2013'e damga vuran mankeni

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ByVendetta tarafından 2 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Belki duymuş veya görmüşsünüzdür bu yılın etkileyici mankenlerinden biri de(büyük oranda vücudu sayesinde) Matthew Terry.(Ve açıkçası idealimdeki vücut hem atletik hem de estetik sanırım abartı denmeyecek bir vücut,böyle bir vücuda sahip olmak için aşırı emek harcanacağını düşünmüyorum ama bu demek değildir ki kolay sahip olunabilecek bir vücut bence ortalama 2-3 yıla iyi bir beslenme,düzenli çalışma ve iyi bir dinlenme ile elde edilebilir,kendi yorumumdur belki daha uzun belki daha kısa ama temkinli olmak istedim bu yüzden 2-3 yıl yazdım neyse uzatmayayım.)

Matthew Terry'nin ölçüleri:

Boy:6'1"(Yaklaşık 185 cm)
    Bel:32 (Yaklaşık 81 cm)

Diğer ölçülerini ve kilosunu çok araştırmama rağmen bulamadım eğer bulan varsa ve paylaşırsa sevinirim,

Bence Matthew Terry'nin en iyi bölgeleri karın ve sırtı gerçekten çok iyi ve belide çok ince kalıyor o sırta,kollarını abartı bulmuyorum ve sizce kol ölçüsü kaçtır yorumlarınızı merak ediyorum bence en fazla 40 cm'dir.Göğüs ölçüsü 108-115 arasındadır(sırtından da dolayı)

Birkaç fotoğrafı:

Sırtı gerçekten çok iyi hele beliyle birleşince

Karın kasları asimetrik ama gayet iyi,sırt ve göğüs bölgesi de iyi kollarda abartılı değil ama iyi size sorum sizce kollarının ölçüsü nedir?
    Pozlar biraz müstehcen gibi hatam varsa kusura bakmayın.

Not:Bazı pozlarda ışığın büyük etkisi var ama yine de istediğim vücut yaklaşık bu düzeyde.

Son düzenleme: 2 Haziran 2013
  2. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    vucut gelistirmede kisileri hedef koymak bana sacma geliyor.her insanin gogus yapisi omuz yapisi kaslarinin sekli vs. farklidir.sen bu adamin kas kutlesine ulastiginda ortaya bambaska bir goruntu cikabilir.belki daha guzel gozukursun belkide daha kotu bilemeyiz.bu kas kutlesine ve yag oranina(vucuda degil) ne kadar surede ulasilir?bunun cevabi senin ne kadar disiplinli olduguna ve en onemlisi genetigine bagli olarak degisir. belki 2-3 yil belki 10 sene belkide hicbir zaman.

3. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Haklısınız ama vücut hakkında yorum istiyorum ne zaman ulaşırım diye sormadım.

4. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    ben kendi dusuncemi yazdim zaten.senin sornadigini biliyorum.

5. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Düşüncenize katılıyorum muhakkak ki herkesin kendi özgü bir genetiği ve buna göre şekillenen fiziği var.

6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Aha chicken legs! Ikinci fotoya istemdisi gulumsedim, kiz arkadasimin quadlari daha iyi herhalde :)

Kara Kalem, sipahitarık, bela03 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bence bir manken için sıradan bir fizik nasıl bu kadar ses yarattı anlamadım belki bakışları gülüşü yürümesi vs kendini biraz öne çıkarmıştır.

8. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Hakikaten de chicken legs :) Bu yorumlar nedense daha da hoşuma gidiyor :) Fiziği yapmak daha kolay gibi görünüyor ama daha ilerisi de olacaktır tabiki de :)

9. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    bence bu fizikte bacaklari ideal.manken adam kalin bacak yapip ne yapacakki?vg yarismasina katilmayacak sonucta.

10. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    BBci quadi yapsin demiyorum ancak kiz bacagindan da farki olmali ayirt edilebilmeli sanki degil mi?

rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    hiç çalışılmamış bir bacağa benziyor,estetik 0 bu konuda.göğüs ve kanatlar güzel,bel ince fakat omuz biraz yetersiz.ama totalde(bacakları işin içine katmıyoruz)gayet iyi vücut.

12. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Kesinlikle bu yorumunuza katılıyorum bbci quadı olmasını kimse önermez fakat gerçekten de chicken legs görünümüden de kurtulmalı biraz daha hacim fena olmazdı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:34 ----------

Hiç çalışılmamış diyemeyiz de bayağı bir es geçilmiş 3-4.fotolarda biraz çalıştığı hafif de olsa parçalı olduğu belli ediyor tabii bunda yağ oranının düşük olmasınında etkisi var,gayet iyi vücut denir mi bilmem ama estetik olduğu aşikar.

13. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Tamda genelde kadınların beğendiği ideal vücut tipi. Çoğu erkeğin de ulaşmaya çalıştığı vücut tipi bence. Bacaklar için ise bisiklete binmek bariz açığı da kapatacaktır.

14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bacakları çok kötü gerçekten bu durum üst vücudu etkilemiş sonuç olarak pekte estetik ve hoş görüntü çıkmamış ortaya boşuna yeni başlayanlara bacak kaslarınıza önem verin demiyoruz

15. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    İlk gördüğümde o nasıl bacak dedim neredeyse 0. Daha sonra bana öyle geliyor herhalde dedim. Yorumları okudum, tek böyle düşünen ben değilmişim neyse ki :) Bacak dışında gayet fit, güzel bir vücut var ortada bence

16. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Bende yorumlarınıza katılıyorum bacakları gerçekten çok geride aama gayet fit güzel bir vücut ve gerçekçi bir hedef sonuç forumdaki çoğu kişini hedefleri Greg Plitt,Nick Auger,Sean Cassidy,Lazar Angelov(fitness ile ilgilenen kesimden bahsediyorum,bbciler lütfen üzerinize alınmayın)gibi kişiler örnek alınıyor ve hedef koyuluyor ama gerçekçi de olmak gerek kimse hayalinizden vazgeçin diyemez ama bir yerde de realist olalım sanırım Matt Terry bu yüzden yaklaşık olarak hedefim.

17. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Sizce kol ölçüsü kaçtır?

18. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Fotoğraflarda kol ölçüsü 40-41 cm gibi duruyor.

19. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Bence maksimum 38-39 dur çünkü yağ oranı düşük ve kollar biraz daha iri duruyor ama tahmininizin doğruluk payı var :)

20. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bence de 40 yok gibi.

Sayfayı Paylaş