Mart Kürüm

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve sven tarafından 22 Aralık 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    1.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 50mg
    2.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 50mg
    3.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 50mg
    4.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 50mg
    5.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 50mg
    6.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 50mg
    7.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 50mg
    8.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 50mg(günlük doz)
    9.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-
    10.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-
    11.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-
    12.Hafta:Sustanon 750mg-Equipoise 500 mg-

Kür esnasında hergün 10mg Nolvadex kullanıcam(20 mg mi kullansam acaba?).
    Kür bittikten 2 hafta sonrada clomid kürü yapıcam(3 hafta sürecek)

İşte buda benim martta başlıycağım kürüm.Sizce nasıl, doğru yoldamıyım.Aslında Equipoise yerine Deca kullanacaktım ama hem Equipoise daha ucuz hemde sağlam Deca bulmak oldukça zor. Ve küre anapolon eklemayi düşünüyorum(günlük 50 mg)sizce nasıl olur yoksa Afro mu eklesem?
    Evet arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum...

2. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşım bence sen uçmuşsun bukadar ağır küre gerek yokki hem kullancağın equiposie hayvansal bir steroittir atlar ve köpeklere uygulanır artı birde bianabol ve anapolon kullanmayı düşünüyorum demişsin vallaha ben burdan tedirgin oldum iyi düşün sana panzehir daha iyi cevap verecektir

3. Guest

Guest Guest

1.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 30mg
    2.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 30mg
    3.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 30mg
    4.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 30mg
    5.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 20mg
    6.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg
    7.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg
    8.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg
    9.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg
    10.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg-Bionabol 35mg
    11.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 500 mg-Bianabol 35mg
    12.Hafta:Sustanon 1000mg-Equipoise 250 mg-Bianabol 30mg
    13.Hafta:Sustanon 750mg -Bionabol20mg
    14.Hafta:Sustanon 500mg
    15.Hafta:Sustanon 250mg
    16.Hafta:Sustanon 250mg
    17.hafta: bos
    18.hafta: Clomid

Kur esnasinda 10mg nolvadex yeterlidir. Böylece vücuda fazla su depolanmaz. yalniz equipose den piyasada cok sahte var. cok dikkatli ol.
    clomid kuru 5-6 hafta sürmeli. 3 haftada cok az.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    67 kilosun ? boy ve yasin kac ?

Bazilari sadece meme ucunda kasinma olunca alirlar Nolvadex´i kasinmassa almazlar. Nedenine gelince:

1. Para acisinda
    2. Anabolik etkisi düsüyor kürün. Onun icin kas gelismesi biraz daha az oluyor nolvadexi alinca.

Kasininca ise frontloade yaparlar..

ilk hafta boyunca 40 mg günlük ondan sonra günlük 10 mg.

kürüne gelince bana biraz fazla geldi ilk kür olarak ve sadece 67 kilosun.

5. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    bence bu kür sadece teoride olur pratikte bu kürü tamamlayamazsın
    equipoise türkiyede 50 mg\ml halinde satılıyor diğerleri zaten sahte
    haftada 10 ml iğneyi nasıl yapıcan? yanında birde dünya kadar testosteron . ilk hafta sonunda kalçan balon olucak zaten üstüne oturamayacaksın. ayrıca bu kadar ilaç sana fazla gelir . internetten filan mı aldın bu kürü?
    ganabol(eq) zaten androjen etkisi belirgin bir ilaç yanına yüksek androjen olan dianabol birde 50mg ve testosteron . emin ol yan etkileri kaldıramazsın.sivilce, saç dökülmesi, karaciğer, agresiflik...
    birde östorojenik yan etkiler aldığın üç ilaç da aromatize oluyor yani östorojene dönüşüyor. jinekomasti,yağ ve su tutması,kanbasıncı ,tansiyon
    baş ağrıları ,sıcak basmaları.bence yanlış ilaçları birleştirmişsin.
    bence şunu yap.16 hafta 400 mg equipoise yanında ilk 8 hafta dianabol 40 mg hergün, diğer 8 hafta 200 yada 250 mg winstrol
    en azından dianabol ile aldığın kiloyu muhafaza edersin
    eğer çok bulk olmak istersen winstrol yerine testosteron propionat koyarsın 400-500 mg
    ayrıca kısa zamanda ilaç yüklemesi yapmaktansa uzun vadede yavaş ama kalıcı etkiler görmek bence daha mantıklı ayrıca senin yerinde olsam equipoise yerine deca kullanırım.ben sana bütün bu ilaçları sağlarım diycem millet gene galeyana gelicek sen gene bildiğini yap . tecrübe kazanırsın

6. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar kusura bakmayın yanlışlıkla bio yu 8 hafta yerine 12 hafta yazmışım(düzeltim).
    Yardımlarınız ve yorumlarınız içinse teşekkürler.Fakat aklıma takıldı!
    Bio kullanan bir arkadaşım 5.haftadan itibaren etkisini görmeye başladığını söyledi(30mg), ben bu sebeble 8 hafta olarak düşünmüştüm ama anladığım kadarıyla hata yapmışım :( .
    Despo yaşım 20 ve boyum 168. Bu arada bu ilk kürüm değil 3. sayılır ilki düzensiz ve kulaktan dolma bilgilerle yapılmış bir hataydı, 2. ise süperdi.
    Birde arkadaşlar bana sağlam equipoise bulabileceğim birilerini tavsiye edermisiniz(İzmir içi olsun).

7. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    sven kardeş önceki kürlerin nasıldı 2.kürüm süper demişsin neler yaptın etkileri nasıldı söylermisin

8. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    1.kür düzensiz olarak sutanon ve primo kullandım doğrusunu istersen nasıl kullandığımı ben bile hatırlamıyorum.
    2.Kürüm ise;
    1.hafta-anapolon(50mg)-sustanon(250mg)-Deca(400mg)
    2.hafta-anapolon(100mg)-sustanon(250mg)-Deca(400mg)
    3.hafta-anapolon(150mg)-sustanon(250mg)-Deca(400mg)
    4.hafta-anapolon(200mg)-sustanon(250mg)-Deca(400mg)
    5.hafta-anapolon(150mg)-sustanon(250mg)-Deca(400mg)
    6.hafta-anapolon(100mg)-sustanon(250mg)-Deca(400mg)
    7.hafta-anapolon(50mg)-sustanon(500mg)-Deca(400mg)
    8.hafta-anapolon(50mg)-sustanon(500mg)-Deca(400mg)vede clomid kürü

Peki sizce kürüm esnasında kd başına kaç gr brotein almalıyım ve aldığım proteinin yüzde kaçı bitkisel protein olmalı?

9. Guest

Guest Guest

sven;

sen 67 kilomusun? Kardes bu kiloda yaptigin kurlara bak. Zaten ilk kurun oldukca agir.
    Anapolon birtde yaninda susta ve deca. Allah askina kim sana bu plani verdi? ben bu kurlari yapmis olsaydim simdiye kadar Mr. Olimpia yarismalarina giriyor olurdum. Bu kadar kurlara ragmen kilon 67 ise o zaman kura baslarken 55 kilomuydun?

Yani dostum gelecek pek parlak gözükmüyor. Üstelik yasin 20. Zaten 21 yasindan erken kur yapmayi tavsiye etmiyor iken sen 20 yasinda yapacagin su kur bana gelecegini hicde parlak göstermiyor kardes.

bence biraz daha steroid molasi ver ve daha sonra sadece testosteron ile kurunu yap. Egerki beslenmeni düzeltmez isen o zaman hangi kuru yaparsan yap hic fayda göremezsin.

10. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    sven panzehire katılıyorum çok ağır kürlere girmişsin kaç kilo aldın kürde banada kalırsa vücudunu dinlendir kardeşim belki yanındaki insanlar seni yanlış yönlendiriyorlardır bizleri dinle bence

11. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Egerki daha evvel kür yaptiysan ve kilon sadece 67 kiloysa ozaman burda bir sey ters gidiyor demektir. Bence beslenmene dikkat et. Ne kadar Kilo aldin son kürde ? kilona göre cok sert bu kür.

12. Despo

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Spider7 ikimiz neredeyse ayni soruyu sormussuz :)

13. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    hocam gönüllerimiz birmiş :D

14. Guest

Guest Guest

Adamın boyu ve kilosu normal.
    İlaç falan kullanmasında da sakınca yoktur.

Burada sadece kürü abartmış. Bu kürü 100 kiloluk bir adamda kullansa bir sürü potansiyel yan etkiye maruz kalır.

Bırakın şimdi kg ,mg işlerinide
    adamın kürünü düzeltin. Oturdugun yerden lak luk etmekle olmuyor bu işler. Babam gibi nasihat verecegine kürü adam gibi dozlara düşürüp arkadaşa sunun.

Destek olacagınıza köstek olmayın...

IronMan denen adamda 60 kg.
    O adamda body ye başladıgı zaman kilosu 40 falandır herhalde.
    İlaçsızmı yaptı yani o vücudu?

Ayrıca boldenon denen ilaç, veteran steroid oldugu halde insana yapılmasında bir sakınca yoktur. Anapolon yada dianabol ün karacigere verecegi tahribat boldenon'un yanında solda sıfır kalır.

Mg ları düşürerek kürü azalt.

Ananızın karnından mr. olimpia mı çıktınız.
    Hanginiz normal siklette başlayıpda ilaç kullanmadan 90-100 kg oldunuz sanki.

Panzehir, senin takıldıgın anabolik forumlarda TurkishFighter nicki ile gördüm seni. Ban falanmı yedin oralardan :D

15. Guest

Guest Guest

Misafir biraz yavasla istersen kardes.
    Burada kahvehane sohbeti yapmiyorum ben. Yazdiklarimda gece vakti aldigim notlar degil.

67 kilolu bir sahsiyete normal gören bir insani ben normal görmem. Kardes kalbin kirilabilir ama bardagin bos tarafini göstermem asla.

ben burada 5 kur yapmis profesyonel vücutcu biliyorum ve kendisi 27 yasinda ve 69 kilo. 69 kilo definasyonlu. yani off seasonda 77 kilo geliyor. Bu arkadasin 5. kuru aynen söyle;
    her iki günde bir 100mgTestopropionat+TrenbolonAcetat(100mg)+haftalik 300mg boldenon. daha sonra sadece testoda kaliyor ve ilave maddeler aliyor su yok etmek ve dfinasyonda sert kalmak icin.

kisacasi bu olayin icindeyim kardes.
    yasina göre kilosu ve kuru uygun degildir. Simdi sen tahmin edebiliyormusun bu kardes 28 yasina geldiginde acaba hangi kuru yapar. kesinlikle 1500mg dan fazla almasi gerekir. belki yaninda 200mg anapolon ve 600mg deca.
    Kardes 100kiloluk insandan bahsetmisin. Zarar lari konusu farkli seyler. Ama bu kardesin yaptigi kuru 120 kiloluk bodyguardcilar yapiyor.
    67 kiloluk bir sporcunun 10 kilo alabilmesi ci 250mg testosteron rahat yetiyor. is beslenmeye bagli. Sen beslendikten sonra ve antremanin düzgün olduktan sonra artik gerisini düsünmene bile gerek yoktur.

Boldenon hakkinda hic bilgin yok kardes. Boldenon maddesi anabol etki yapan ve androjen agirligi hafif olan maddedir. Ve steroiddir yani hayvansal hormon degildir. Artik bunu anlaman icin steroid nedir onu bilmen gerekir. Steroidler hayvanlarada vuruluyor. Mesela nandrolon maddesi amerikada köpek ve kedilere vuruluyor. Almanyada metandienon injeksiyon yani dianabol dedigimiz madde vuruluyor.

Maddenin zararlarini iyi bilmek gerekir.

Benim takildigim forumlar yok. Ilk katildigim forum www. anabolika.com oldu. Burada kanal yeni acilmisti veben mod görevi yapiyordum. Daha sonra d.bol.de sitesi acilmisti simdi ne alemde bilmiyorum. orada mod olmustum ve ayrildim. Sonra www.bbszene.de sitesinde görev aldim ve hala oraya ara sira gidip yazilar yazmaktayim. Son olarak bu forumdayim.
    Üstelik ben hayatta öyle nickler kullanmam. Turkishfighter kardesimin e.mail adresi olup ben bunu msn adresi olarak kullanmistim.Hatirlatmis olayim. su an e.mail ve msn adresim baska.

16. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    adamın kilosu normal demişsin sadece mg yüksek öylemi bide nasihat vermeyin adamın kürünü düzeltin demişsin çok bilgili birine benziyorsun :oops: kendin versene bide sağa sola çamur atıyorsun yok panzehir banmı edildin falan arkadaşım bidaha buraya yazı yazma istersen seni kaale alcak olan çıkmaz forumun düzenini bozma başka forumlardaki gibi tartışma yaratma aslında bendede hata var senin gibileri muhatap alıp yazdım :p

17. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    hocam sen abartmışsın bu kadar sustalon olunurmu vücutda jinekomasti başlangıcının yanı sıra çok fazla vücut su tutar daha sonra kafana çok vurursun 12 tane sustanon nedemek bianabol da kulanacakmışsın bence hata yapıyosun ama bu kendi görüşün tabi iyi araştır i düşün ondan sonra başla kürüne ne gibi zararlar olabilir onlarıda araşdır :?:

18. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    Küre ilk başladığımda 60 kiloydum ve kür sayesinde 74 kiloya kadar çıktım.Fkat daha sonra 71 kiloya geriledim.Bu arada belirteyim 67 benim cut halim yani mart ayında bulk halim 72-75kg olacak.
    Size ölçülerimi yazayım;
    Omuz:124cm
    Göğüs:103cm
    Bel:75cm
    Kol:37cm
    Bacak:51cm
    Baldır:32cm
    Sizinde gördüğünüz gibi hayatım boyunca bacak hareketlerinden hep kaytardım.Bu kürdeki esas hedefim ise bacakları olabildiğince kalınlaştırmak.
    Not:Spora ilk başladığımda 48 kiloydum.
    Kür esnasında kg başına kaç gram protein alayım(şu an 2gralıyorum).

19. Guest

Guest Guest

sven kardes boyun kac?

20. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    Abi boyum 168.

Bir de kür esnasında şu program uygunmu?

1.Gün:Göğüs-Pazı
    Bench press-6-7-8
    Incline bench press-6-7
    Dips(ağırlıklı)-8-9
    Barbell curls-6-8-10
    Dumbell curls-6-8

2.Gün:Bacak
    Squats-6-8-10
    Leg Press-8-9
    Leg curls-8-9

3.Gün:Omuz-Arkakol
    Presses behind neck-6-7-8