Markus Ruhl

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Coleman tarafından 24 Nisan 2005 başlatılmıştır.

1. Guest

Guest Guest

Coleman;

kardes bende Marküs Rühl abimizin spora yeni basladiktan sonra kazandigi ilk hacim resimleri var. Orada 75 kilo civarlarinda olmasi lazim. Zaten o yillarda kalorifer tesisatciligi yapmisti sanirim. Bir ara Msn de ziyaretime gelirsen o zaman sana 2 adet genclik resimden vereyim de burada gösterirsin.

Flex Wheeler;

Bu adam hakkinda söylenecek cok sey vardir mutlaka. Vücut formu benim gercekten cok hosuma gidiyor. Shaw Ray ve Flex Wheeler buna belki Kevin Levrone da katabilirsiniz. Flex bir ara Puanla üstün geldigine inaniyorum Mr. Olimpia birinciligi onun hakkiydi. Ama orada Ronnie amcaya verildi. Bu bana hic tuhaf gelmedi cünkü Ronnie Weider grubundaydi ve Flex ise Weider ile calismiyordu. Bu bana 1980-81 senesinde Arnold ile Mike mentzer tartismasini hatirlatti.
    Flex wheeler su an yariosmalari birakti. Kendisi ic organlarindan rahatsiz oldu ve ameliyat olarak ölümden de döndü diyebiliriz. Flex abimiz ameliyattan sonra cekildigi bir resimde yaklasik 20 kilo vermis gibiydi. oldukca zayiflamisti. Simdiki durumu iyi sayilir. Steroidler ve aldiklari yan maddeler bunlari perisan ediyor. Bakalim Ronnie amcamiz nereye kadar dayanabilecek ve vücudu bu maddelere kaldirabilecek. Dogrusu Ronnie SIK SIK kontrol olmaktaymis. Simdiden her seye karsi önlemini aliyor.

Sayfayı Paylaş