Markalar arası farkı belirleyen nedir.?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve RabbitHole tarafından 16 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar hepimiz maddi durumlarımızın el verdiğince besleniyor, suppliment alıyoruz.... Benimde en çok kullandığım suppliment türü olan aminoasitlerin bir kaç markasını deneme fırsatım oldu...

Örneğin "Universal Animal Nitro" kullanırken aldığım gelişimi, antreman gücünün, MuscleTech Amino FX kullanırkan yanından bile geçemedim. Antreman öncesi, sırası, sonu.... ve gün içi yaşantımda vücudumda yaşadığım his... hemen hemen hepsinde farketti... Oysaki Amino FX 2 gram daha fazla aminoasit içeriyor... Diğer aminoları saymıyorum bile... sıvı, toz, kapsül ve tablet herşeyi kullandım...

Buda aklıma şöyle bir soru getirdi... "UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN MİYİZ ?"

Benim merak ettiğim konu ise şu... madem bu besinler tek tür, ve hepsi kana hızlı karıştığını idda ediyor... Universal ve weider gibi markaları diğerlerinden ayıran nedir... Neyi farklı yapıyorlar. Ucuz Mal almak yerine paraya kıyıp bu tür ürünleri kullanmak daha mantıklı değilmidir ? İlginize şimdiden teşekkürler ?

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kere örnek verdiğiniz animal nitro normal bir amino asit değil. Size şöyle diyeyim piyasada ( son dönemlerde yeni ürünlerle ) bir çok amino asit var. Ama görevleri farklı. Misal weider mega forte büyümeyi tetikleyen bir amino asit. Bu da içeriği ile alakalı.

Ayrıca nitroyu diğer aminolardan ayıran özellikleri anlatan bir makale forumda mevcut. Biraz uzun ama okumanızı tavsiye ederim

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...ro-t28925.html?t=28925&highlight=animal+nitro

Bir kere aminolar kendi içerisinde de ayrılıyor. Esansiyel Aminolar ( EAA ) ve olmayanlar diye.

RabbitHole bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş