marcy 850 ağırlık sehpası arıyorum

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve redondo1 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. redondo1

redondo1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    linkteki marcy 850 ağırlık sehpası arıyorum. rack kısmı ve sehpası ayrı olması hoşuma gitti.. kullanan var mı?
    sadece rack kısmını satmak isteyen olursa o kısmı alabilirim. sehpa kendisinde kalsın.
    squat için kullanmayı düşünüyorum

http://www.nealsak.com/urun/marcy-mwb-850-agirlik-sehpasi-46285.php

ürün stokta kalmamış .kullanan var mı bu ürünü?

teşekkürler

Son düzenleme: 4 Mart 2009
  2. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    bulman çok zor. şu an stoklarda yok, ev tipi rack i de türkiyede bulmak çok zor.

3. redondo1

redondo1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın dostum. ama tam aradığım şey. ev tipi, yer kaplamayan bir rack. yapabilecek birisi olsa yaptıracam. ama yapamaz heralde böyle. sallanır, yükselip alçalma özelliği olmaz. bi işe yaramaz diye düşünüyorum
    ithalatçısı dışında istanbulda nerlerde satılıyor olabilir? haftasonu istanbula gelecem. doğubank, yada kadıköyde bir yerlerde var mı böyle ürünler satanlar

bir de siz sanırım bu ürünü biliyorsunuz. sallanma gibi durumlar oluyor mı 100 kg gibi ağırlıklar koyulduğunda

4. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    o rack de istediğini yapman zor ,çünkü alt destek ayakları oldukça dar squad gibi ağır kilo isteyen hareketi yorgunluktan titiz bi şekilde yerine koyamazsın ki bu alet titizlik ister. sert bırakman gerekirken kontrolle uğraşırsın. daha geniş ayaklı bi rack bul. bende bu şekil bişey yaptırmayı düşünüyorum, çizimini bile yaptım bundan daha sağlam olacak hemde 200 kilonun bile üstünü taşıyacak profosyonel bi şey olacak.yaptırdığım da resmini eklerim ama 20 gün sonra olur tahminim.

5. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    aynı zamanda kullanılmadığında yer kaplamayacak bi dizayn olacak.bar eşeklerinin genişliğide ayarlanabilir olacak.

6. Ömer Faruk Topal

Ömer Faruk Topal Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yaptırdın mı hocam?

Sayfayı Paylaş