Marcus Schenkenberg

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve txen10 tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl :)? Güzel bir fitness vücudu değilmi?

2. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
  3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
  4. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de beğenmedim. Omuzları ok şişik, trapezleri sıfır. Kolları define duruyor ama hala boşluk yok. Bacaklar fazla zayıf. Beğenmedim (N)

5. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    adam dünyanın en iyi mankeni. ne bekliyorsunki başka

6. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    bunları bilerek yaptığı kesin ölçülei sonuçta podyuma göre çalışıyordur

7. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Bence böyle vücut daha ii. Toplumda hoş karşılanır. Ama bodybuilding -in vay haline. Bu ne hayvan gibisin, ayı gibisin lafları da insanı sıkıyor. Eğer seçme şansım olsaydı bu hayvanlıkdan çıkıp böyle olurdumş.

letsev ve foranimati10 bunu beğendi.
  8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sıradan bir manken vücudu işte abartılacak bir şey yok ancak yinede küçükte olsa çoğu erkek mankenlerin vücudundan biraz daha iyi vücudu var fakat sonuçta bodyci değil

zrb20 bunu beğendi.
  9. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bence international bb ile alakası olmayan bir resim.

Vücudu BB kıstaslarına göre değerlendirirseniz sınıfta kalır ancak değerlendirmezseniz güzel diyebilrsiniz.

Dünyanın en iyisi laflarına böyle net "ölçülemeyen" şeylerde kanmaya gerek yok. Zirveye çıkmak için güzel vücut ve tipten fazlası gerekir, insan ilişkileri başta olmak üzere.

Herneyse.

Kolların anatomisine ve anatominin değerlendirilişine dikkat, gerçekten özgün.

Adamın fazla bişey yapmasına gerek yokmuş şöyle bir bakınca omuz, göğüs anatomisiyle bile mankenliği kotarırmış.

Son düzenleme: 20 Kasım 2008
  10. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
  11. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın zaten ben bb örneği olarak değil fit bir bede örneği olarak koydum yazdımda zaten.çoğu insanında amacı aslında fit görünmek ,doğal yani...''en iyi''mi yani eğer biraz araştırma yaprsan bu zatın pekte amatör bi manken olmadığını okuyabilirsin. en iyisi demek abartı olmiyacaktır kariyerleri kıstas alırsan

12. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar bu tip adamları ve fotolarını international da neden yayınlıyorsunuz anlamıyorum...bu adamın vücudu ve pozları bu ortama uymuyor...kusura bakmayın ama genç kızların oda duvarlarına asıp yada dolap kapaklarına yapıştıracakları adamları burda görmek istemiyorum....

castorpollux ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    o senin kopleksin sanırım. burası body ve fitness sitesi olarak biliyorum.ben arnoldu sevmiyorum zorlamı?

Hymenalos ve Lady.V.Vivien bunu beğendi.
  14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    txen10 bu bölümde bu adamın ne aradığını anlamadım ben açıkcası marcusun bb ile ilgli hiçbir başarısı yok zaten mankenmiş anlaşılan bu bölüm pro vücutcuların resimlerinin olduğu bölüm düşüncene saygım sonsuz herkes arnoldu sevmeyebilir ancak bari asıl mesleği spor olan birisinin resimlerini paylaşsaydın bizimle

15. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    arkadaşım ben kişisel görüşümü ifade ettim...beğenip beğenmemek senin sorunun. ben yukarıdaki görüşümü yinetimin dikkatine sundum. bu siteye iki yıldan fazla bir süredir üyeyim ve internetional bodybuilding kısmında bu kısma uygun fotolar görmek istiyorum. sen nsıl arnoldu sevmek zorunda değilsen ben de bu tip fotoları bu bölümde görmek zorunda değilim...

rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    İstesenizde istemeseniz de kabul etmek zorundasınız. İstemeyen bakmaz, olur biter. Demokraside bu olsa gerek. Çünkü birçok kişi tanıyorum şu tarz vücut yapmak için Bb'ye başlayan, demekki neymiş? Bu adamda kaale alınmalıymış.

Bende steroidli, toplumu gençleri yanlış yönlendirecek adamlar görmek istemiyorum, ki gayet mantıklı bir sebep. Ama aynı şeyler benim içinde geçerli.

Hymenalos ve yabanci bunu beğendi.
  17. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    International Bodybuilding BB profesyonel sporcuların resimlerinin olduğu link ve BB ile ilgili herşeyi download yapabileceğimiz bir bölüm, Resimler, videolar vs.. BURADA

Yukarıdaki yazıyı forumun bu bölümündeki sabit yazıda kopyaladım.
    İnternational BB ile alakası yok işte resmin, bu resmi dünyanın en yakışıklı erkeği konusu nerede açıldıysa orada paylaşılması daha uygun olurdu.

Düzen varsa uymak gerekli. Ben rahatsız değilim ama bende direk yerinin burası olmadığını söylemek gerekliliğini hissetmiştim.

18. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    ee bakmicaksın ozman,bende senin yorumunu görmek zorunda değilim ama yazınca görüyorum.salonların adı bb salonu değil fitness salonu ozman bb salonu yazsınlar bakalım kaç kişi geliyor ..ben anlamdım bu işten bişey

yabanci bunu beğendi.
  19. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    ee ben fit bi vudunu nerde görücem yada sergilicem.ya ben bu siteyi yanlış anlıyorum. yada sitede bi eksik var fitness resimleri video bölümü ayrı olmalı ozman.böyle bir bölüm açılırsa bizde yararlanmış oluruz

20. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Evet benim ilgimi çekmez ama çok fazla talep olursa ya da açma gerekliliği görürse yönetim böyle bir bölüm açabilir. İlgili başlığa önerinizi yollayın.

Fit ve iyi vücudunuzu sergilemek için üye fotoları bölümü var. Başkalarının hele meşhurların fit vücudunun gösterilip, paylaşım yapıldığı bir bölüm yok. Siteyi nasıl anladınız bilmiyorum ama ben sizi anlayamadım.

Ortada basit bir yersizlik vardı bunu dile getirdik o kadar. Şahsen bende kimseyi kınamıyorum yani olabilir, nereye açılacağını kestiremeyince Uluslararası Vücut Geliştirme bölümüne bu başlığı açmışsınız. Uymamış dedik.

Sayfayı Paylaş