mandalina ???:S

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jannissary tarafından 25 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jannissary

jannissary Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bilindiği gibi uykuda büyüme hormonu salgılanması için yatmadan b ve c vitaminlerinden almak gerekiyor... ben b vitamin kompleksini yatmadan hapla tedarik ediyorum fakat c vitaminin gün içinde limondan felan karşılamaya çalışıyorum.. kışında gelmesiyle mandalina çıkmaya başladı piyasaya... limonun yanında yatmadan c vitamini amaçlı 2 adet mandalinanın yağ yakma ve diyet döneminde alınması sakıncalımıdır? besin değerleri diyet için zararlı olabilecek düzeydemidir? sonuçta içinde şeker var... cevaplarsanız sevinirim...

2. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    bildıım kadarıyla mandalına da kı meyve sekerı yuzunden yağ yakmak ıcın kullanılması mantıklı deıl

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    c vitamini haplarından ya da suda eriyen tabletlerden kullanman daha mantıklı..
    sonuçta yatmadan evel 2 mandalina hem basit şeker hem de alacağın c vitamini sınırlı..
    kompleks ürünleri de araştırabilirsin..
    ben one a day kullanıyorum.

4. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    mandalinadaki fruktoz inusilin hormonunu salgılatır , inusilinin de growth u düşürücü bi etkisi oldugunu biliyorum . O yüzden yatmadan önce basit şeker içeren besinler almamalıyız die biliorum

Sayfayı Paylaş