makinada barfiks çekerken tek kol çekiyorum sonra hemen diğer kola geçiyorum sorunmu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve oral.tufan tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. oral.tufan

oral.tufan Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    makinada barfiks çekerken tek kol çekiyorum daha iyi vursun diye sonra hemen diğer kola geçiyorum sorun olurmu sizce yoksa 20 dakka sonramı geçeyim

2. brhmcr

brhmcr Guest

oral.tufan sen bu 20 dakikaya iyi takmissin, normal iki kolla barfiksini cek, set arasi ver (30sn -180sn araligi) devam et.

3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ne yirmi dakikası.Yirmi dakika dinlenme vg litaratüründe olmayan,en azından benim hiç duymadığım bir husus.Ayrıca tek kolla barfiksi de burda senden duyuyorum tek kolla vücudunu boyun hizasından yukarı çekebileceğine inanmıyorum kusura bakma.

4. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Makineden bahsediyor arkadaş:DFull ağırlıkla girersen serçe parmağınla bile çekebilirsin:D

5. oral.tufan

oral.tufan Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    diğer koldan diğer kola hemen geçmekte tereddüt etmemdeki sebep kan iyice oraya akmadan pompalanmadan diğer kola geçersem bu sefer çalıştığım kola yeterince kan gitmeyeceği için gelişemez sonucundan dedim

6. brhmcr

brhmcr Guest

Bunu gecenlerde basliginda bir uye anlatti zaten, o yorumu genel bir yargi olarak kabul et.

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Konuyu kilitliyorum. Üye boş konu açmaktan daha önce uyarı almıştı ve 1 hafta banlanıyor.

mr_dblue bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş