Mad_11 yağ yakım günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve mad_11 tarafından 19 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mad_11

mad_11 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba yağ oranımı azaltmak adına şöyle bir beslenme programım var yaklaşık 2 haftadır uygulamaktayım
    1. gün değerlerim:
    Boy 181 cm
    Kilo 86,3 kg
    Bel çevresi: 96 cm

14. gün itibariyle
    Boy 181 cm
    Kilo 82.4 kg
    Bel çevresi: 94 cm

Beslenmem şu şekilde
    -Öğün 1 : 50 gr yulaf 1 bardak süt (07:30-08:00)
    4 yumurta bir tane sarısıyla
    1 salatalık 1 domates ve 5-10 tane zeytin

-Öğün 2: 1 porsiyon whey protein su ile (11:30-12:30)

-Öğün 3: 100 gr pirinç lapa 200 gr tavuk (göğüs) (15:30-16:00)

17:00 ağırlık idmanı 17:45 civarı bitiş

-Öğün 4: 19:00 Salata ve 100 gr lor peyniri

23:30 yatış

Cardio ve ağırlık idmanını aynı gün yapıyorum. Kahvaltıdan önce 1 saat kadar kardiyo yapıyorum. haftada 5 gün yapıyorum.

Kafein vs gibi uyarıcı herhangi bir madde kullanmıyorum çünkü bendeki etkileri dramatik oluyor.

Amacım yağ oranımı tek haneye çekebilmek(%10 altına )

Her türlü yorum ve eleştiriye açığım.selamlar...

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Öğün 2 de kaşar peynir ton balığı falan tüketip protein tozunu antremandan sonra içerseniz daha çok verim alırsınız

mad_11 bunu beğendi.
  3. mad_11

mad_11 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle yorumun için teşekkür ederim. O şekilde kullanmaya çalışacağım. Bu dönemde muscle tech nitro tech hardcore pro kullanmam doğru mudur yoksa daha az kompleks birşey mi kullanmalıyım ? şu an elimde o mevcut bitene kadar kullanmamın bir mahsuru var mı ?

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel seçim kullanmaya devam edin thums:

5. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    selam mad..14 gün sonunda yaklaşık 4 kilo vermişsin buna rağmen belin sadece 2 santim incelmiş..yanlış anlama lütfen sadece kendi görüşümü yazıyorum ama bu bana iyi bir değer olarak gelmedi..eğer uzun bir aradan sonra spora başladıysan sanırım sadece vücuttan su atmışsın yada haftanın 5 günü kardiyo ve ağırlık idmanını aynı gün içerisinde yaptığından vücuduna fazla yüklenmişsin ve bu 4 kilonun içinde kas kaybıda var..bende uzun bi aradan sonra vg ye yeniden dndüm yaklaşık 2.5 ayda 12 kilo verdim ve bu bel ölçüme yaklaşık 15 cm civarı yansıdı..ve açıkçası 4 kiloya 2 cm belden kaybetmen bence bişeyleri yanlış yaptığını gösteriyor..ne yapman gerektiğine tabiki sen karar verirsin ama benim sanin için kişisel tavsiyem kardiyo yaptığın günler ağırlık antrenmanı yapmaman ki bu forumda bundan çokça söz edildi(forumda ararsan nedenlerini de bulabilirsin)...diyetin gayet güzel görünüyor..umarım kısa sürede istediğin yağ oranına ulaşırsın..

mehmetanil ve mad_11 bunu beğendi.
  6. mad_11

mad_11 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 2 yıldır uğraşıyorum bu sporla fakat beslenmem düzeli değildi onu ayarlamaya çalışıyorum şu an. Evet bel konusuda haklısın bu haftaki değerlere göre (pazar günleri tartılıyorum) menüde ve programda ufak tefek ayarlamalar yapacağım. Acemilik var biraz deneme yanılmayla en doğrusu bulmaya çalışacağım. Bu arada yorumun için teşekkür ederim

7. mad_11

mad_11 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    dün ve bugün beslenme programını biraz deldim. Taşınma telaşım vardı bir yandan okul sınav telaşesi. Yemek pişirme imkanım olmadı fakat iyi haberlerimde var :) henüz tartılmadım fakat kemer ölçüm küçülmüş. Kemerim 1 delik daha ufak oluyor. Bu arada öğün 2de elma yerine 100 gr kaşar peyniri tüketiyorum ve protein tozunu idmandan sonra 1 ölçek alıyorum ara öğün gibi oluyor güzel de oluyor. En kısa zamanda kanditatif ölçülerle sizleri bilgilendireceğim. Fotoğraflarımı da koyacağım inş.

8. mad_11

mad_11 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bugün tartıldım ve kilom 80.2 kg çıktı 2 haftada 2.2 kg verebildim. Taşınma telaşı nedeniyle bir haftadır biraz sıkıntılı bir süreç geçirdim, diyetim pek düzgün gitmese de idmanları pek sektirmedim. Bundan sonrası daha düzenli olacaktır diye tahmin ediyorum.
    Beslenme programımda birtakım değişiklikler de yaptım.
    Sabah öğle ve akşam lapa,yulaf vs yerine 2'şer dilim kepek ekmeği yiyorum. İdmandan sonra iso sesetion 93(öğün 2 yi idman sonrasına aldım) kullanıyorum. ve oldukça memnunum şimdilik. Nitrotech ten sonra çok iyi geldi. Nitrotech i içmekte çok zorlanıyordum .Bittiğine çok sevindim.
    Bu arada yumurta ve tavuktan gına geldi. Alternatif birşeyler bulmam lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme: 5 Haziran 2012

Sayfayı Paylaş