Mağazada çalışan kız

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BlackMamba24 tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler bugün alışveriş yapmaya girdim, bir şeyi seçtim gittim, pardon bakar mısın bunun hangi bedeni olur sence diye sordum arkası dönüktü o sırada bir döndü aman tanrım. :D Çok güler yüzlü sıcakkanlı davranıyordu acaip etkilendim ama psikolojik olarak en ufak şeyi bile yanlış anlayabilme potansiyeline sahiptim o an :D Gülse aha hoşlandı deyip mutlu olabilecek gibiydim. Giydim bu cok güzel oldu bence falan dedi ben tabii hemen kafada kurdum acaba o da hoşlandı mı diye. Her neyse 10 dk sonra gelip alacağım dedim. Geldim bu sefer alt katta girişteydi hoşgeldin dedi benle yukarı geldi sonra tshirtleri alıp aşağıya indik. Kasaya verdi teşekkür ederim dedi iyi günlerde kullan dedi gülüyordu hep. Sonra döndü gitti merdivenlerden cıkarken acaba dönüp bakar mı diye oraya bakıyordum tam merdivenlerden çıkarken döndü aradan baktı gördüm yani bana baktığını. Öyle böyle değil çok hoşlandım kızdan ama diyorum ben mi abartıyorum bana bakmaz o falan diye. :D Biraz özgüven sorunu yaşıyorum şu sıralar. Giyinirken falan biraz muhabbet ettim sence nasıl oldu, senin için burada bütün gün zor oluyordur cok sıcak falan dedim daha ilk kez gördüm başka ne diyebilirdim ki ama yarın falan bir arkadaşı alıp ona bir şey deneyecekmişiz gibi tekrar gideceğim :D

2. dloyges

dloyges Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    iyi başlangıç yapmışsın :D yarın gitme biraz ağırlığın olsun 4-5 gün sonra git gittiğinde sohbet konun da olsun hem de yoklamış olursun beni tanıdın mı falan dersin arkadaşın denerken arkadaşa da bi fikir ver vs devam edersin :D orda da çok uzatma muhabbeti 6 7 dk konuş sonra ya telefonunu versene kafa kızmışsın dersin verir misin değil versene de özgüven göstergesidir :D kolay gelsin kardeşim :D

selim4141 ve BlackMamba24 bunu beğendi.
  3. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Yemin ediyorum öyle böyle değil çok hoşlandım ilk defa uzun süreden sonra uyuyamadım :D 4-5 gün sonraya sarkmasını istemiyorum korkuyorum ya başka bir mağazaya giderse ya işi bırakırsa diye o derece yani :D Aynen dediğin güzel gitcem gene ben geldim tanıdın mı falan derim :D Bu sefer arkadaşa bir şey bakacağız derim. Normalde kart takılıyordu isimlerini görüyorduk ama yoktu.

4. LeKee

LeKee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim Bu Kadar Hevesli Ve İstekliysen Git Konuş Derim Zor Ama Anlattıgına Göre Feci Şekilde Aşık Olmuşsun İnş Karşılıklıdır :)

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ağustos 2012
    mma- ve BlackMamba24 bunu beğendi.
  5. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    bence 4-5 güne sarkıtma yarın git hatta bi bahaneyle belirli bir süre boyunca sıklıkla gitmeye çalış kızı hafif kıllandır yani.karakterine göre bu durum hoşuna gidebilir direkt telefonunu falan istemeni tavsiye etmem 2.günden gördüğü çoğu erkeğin yaptığı hareket bu zaten bir farkın olmalı :)

BlackMamba24 bunu beğendi.
  6. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Yarın bir arkadaşı alcam gitcem dloyges'in dediği gibi gene ben geldim rahatsız ediyorum tekrar ama falan diyeceğim esprili olarak. :D O sırada arkadaş bir şeyler denerken bende eğer klima olduysa ordan lafa girerim senin için iyi olmuştur sevindim diye :D İnşallaah bu sefer kart takılı olur adını soyadını öğrenirim. Yok zaten direk numara isteyemem. Adını soyadını öğrenirsem facebook saolsun oradan biraz araştırma yaparım :D Off fena takıldım uyuyamıyorum yahu :D

7. gastinsofisi

gastinsofisi Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim sana 5 uyarım olacak.

1 - Kızın adını soyadını öğrendikten sonra facebooktan ekleme. Kadınlar işi sanala döken erkeklerden pek etkilenmezler.

2 - Sakın kıza açılmak yani hissettiklerini ona söylemek ( senden hoşlandım, benimle çıkar mısın? veya seni seviyorum ) demek gibi bir hataya düşme. Neden dersen bunu yaparsan ipleri onun eline verirsin ve aciz duruma düşersin ona muhtaç olduğunu göstermemen lazım. Çünkü kadınlar karşısındaki erkeğin ona hemen hislerini söylemelerini istemezler. Bırak doğal olarak gelişsin siz zaten arkadaş olup ilişkinizi devam ettirdikçe aradaki bağlar kopmadıkça eğer kızda senden hoşlanıyorsa sözlere gerek kalmadan hareketlerle birbirinize olan hislerinizi zaten göstereceksiniz.

3 - Kıyafetine çok dikkat et. Çok resmi veya çok çocukça giyinme kendi tarzın olsun. Farklı ol.

4 - Ne olursa olsun özgüvenli ol kaybedecek bir şey yok, eğer o kız senden hoşlanmıyorsa bile ki anlattıklarına göre kız senden hoşlanıyor ama olduki olumsuz bir hareketini gördün sakın özgüvenini kaybetme sana olumsuz gelen bir hareket hemen senden dolayı dıye düşünme kız başka birşeye sinirlenmiş olabilir.

5 - Kızla arana mesafe koy fazla üstüne düşme sonra üzülen sen olursun. Bunu senden hoşlanmadığından falan diye söylemiyorum kaçan kovalanır diye söylüyorum kadınlar biraz kovalamak ister.

Umarım dediklerimi uygularsın iyi şanslar.

8. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sen bitmişsin, cidden aşık olmuşsun :lol:

9. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    hoşlandıysan lafı fazla uzatmadan söze gir bence reddetse bile kaybedecek neyin varki ?

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle mağazada çalışan hanımlar güler yüzlü olur bunda şaşılacak bir şey yok ne zaman alış verişe gitsem bir giysi alsam çok yakıştı size falan derler amaç giysiği satmak dünyanın en çirkin adamıda olsan sana güler yüzlü olmak zorundadır özellikle biz erkekler yüzümüze gülen bir kız görünce iş bitmiştir aşık olmuşuzdur ama kız aşık olmuşmudur orası belli değil herşeye rağmen eğer rahat edeceksen git bi konuş bakalım ne diyecek

Body06, Aramiss, -hitman- ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  11. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Kız çok güzeldir İstedigi kadar güzel olsun , Fakat hiçbirşey ulaşılmaz degildir :)

BlackMamba24 bunu beğendi.
  12. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Yok zaten eklemem direk sadece şansımı deniyeceğim hani bazılarında ilişki var yok gözükebiliyor varsa yol yakından unutmak lazım sevgilisi varken gibi bir şey denmez :)

rockybalboa7 evet haklısın dedim ya en ufak bir şeyi yanlış anlamaya müsait oluyorum o duruma diye :D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hevesini kırmak gibi olmasın inş. dediğin gibidir ama onlar zaten gülmek ve ilgilenmek zorunda işleri bu :)

celeron bunu beğendi.
  14. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    her gün gitme mağazanında bir sahibi var.küçük bir yerde yaşıyorsan mağazalar genelde tanıdıklarını işe alır yani her gün kızın yanına gidersen mağazadakiler koruma psikolojisiyle sana pek hoş davranmayabilir.boşuna başını ağrıtma ama gizlice takip edip bir gün karşılaşabilirsin yolda :D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  15. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Fena Çok fena aşık olmuşsun:D

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    büyük yerlerdede ilk önce mağazaya tanıdıklar alınır sonra başkalarına şans verilir aslında

17. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler çok mutluyum bugün harika bir gün :D Şimdi o kızla görüşmedim bugün ancak 3 kızla birden bir anda yakınlaşmaya başladım. 2 tanesi salondaki çevremden oldu. 1 tanesi şöyle anlatıyım ben daha önce bu kızla tanışmak istemiştim yanlıs anlama ama ben tanısmak istemiyorum deyip kabul etmemişti. Tam tamına 5 ay önce. O süreden bu yana baya değiştim fiziksel olarak saç tarzımı da değiştirdim ve o kız bugün mesaj attı. Sen bugün şuradan geçtin mi diye. Bende evet geçtim ne oldu yazdım seni gördüm de o yüzden sordum dedi. Tanışmak istemediği zamandan bu yana tek kelime bile konuşmamıştık kızla.

Ek olarak bu sporu seviyorum benim için çok iyi motivasyon oldu bu. :) Uzun süredir görmeyenler ne olmuş sana böyle falan diyor mutlu oluyorum neyle besliyorlar seni falan diyen oldu :D

18. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Biz de hoşlandı aşık oldu diye ciddiye alıyoruz..

RmznTR bunu beğendi.
  19. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum o kız ayrı çok ayrı onla konuşcam zaten koydum kafaya. Bunlar bir gün içinde olunca şaşırdım yani kime olsa hoşuna gider :D

20. brhmcr

brhmcr Guest

Ama var ister istemez sende bayanlara karsi bir aclik, benden tavsiye maymum istahlilik sonuca giden yolda kamyonun devrilmesine yol acabilir.

Sayfayı Paylaş