Müslüm Gürses vefat etti

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve themertyildiz tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103

Geçen yıl kasım ayında geçirdiği by-pass ameliyatının ardından yoğun bakımda tedavisi devam eden sanatçı Müslüm Gürses, tedavi gördüğü Memorial Şişli Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
    Gürses'in doktorları geçen hafta cuma günü yaptıkları açıklamada, sanatçının durumunun kritik olduğunu bildirmişti.

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA

Gürses'in doktoru kardiyolog Deniz Şener, yaptığı açıklamada, ''Sanatçı Müslüm Gürses'i sabah saatlerinde kaybettik'' dedi.
    Muhterem Nur'a başsağlığı dileklerini ilettikten sonra açıklama yapmayı uygun gördüklerini belirten Şener, ''Allah rahmet eylesin. Allah sevenlerine sabır versin. Sabah saat 08.00 gibi problemler başladı. Tansiyonun düşmesinin ardından müdahale yapıldı. Müdahalenin ardından yaklaşık 1 saat önce kaybettik. Allah rahmet eylesin'' diye konuştu.

Kaynak : http://www.trthaber.com/haber/gundem/muslum-gurses-vefat-etti-76882.html

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=Saom9vennrA[/YOUTUBE]

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    her şeyi al
    bana beni geri ver
    bir şansım olsun
    başka yer, başka zaman
    sensiz ömrüm olsun

:(

Allah Rahmet Eylesin

3. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    ALLAH rahmet eylesin.. Rakı sofraları öksüz kaldı.

speedtouch ve angilonit bunu beğendi.
  4. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Allah rahmet eylesin ..

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Hem Rahmet'ten bahsedip hemde rakı sofrasından söz etmek! Bu nasıl bir çelişkidir :)

PeNa, münzevi, seytantuyu ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Allah rahmet eylesin, dev bir çınar devrildi. Çok üzücü.

Aah ah.

7. MotosikletDelis

MotosikletDelis Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    2013 türkiye için çok da şanslı olmadı :(

8. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    İbo'dan şok Müslüm Gürses açıklaması

İbrahim Tatlıses, usta sanatçı Müslüm Gürses'in vefat haberinin ardından şaşırtan bir açıklama yaptı...

Senaryo hastanenin aynen planladığı gibi gitti. Baba zaten 1 hafta önce vefat etmişti. Bununla ilgili menajerinin de haberi vardı. Benim de haberim vardı. Hatta hastaneden bir doktor Müslüm Babanın ex olduğunu fakat ailesine söyleyemedikleri için cihaza bağlı tuttuklarını bizzat benim bir yakınıma söylemiş. Doktorlar kimi uyutuyor. Babanın beyin ölümü bir hafta önce gerçekleşmişti zaten. Ben bunu dün akşam sayın Sağlık Bakanımızla, Sezen Aksu’yla ve ayrıca Hülya Avşar’la da paylaşmıştım. Babanın ölümü kalp yetmezliği, akciğer falan filan değil. Resmen yoğun bakımda kaptığı mikroptan öldü. Dün akşam sayın Sağlık Bakanımıza babanın birkaç gün önce yaşadığı yönünde yapılan açıklamaların yalan olduğunu, yarın hastanenin ölüm haberini duyuracağını söylemiştim. Ve aynen de öyle oldu. Rahmetli babamın da dediği gibi ölü bizim Allah rahmet eylesin. Babaya Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah mekanını cennet etsin…

Kaynak : http://www.haberturk.com/polemik/haber/824582-ibodan-sok-muslum-gurses-aciklamasi

Sayfayı Paylaş