LYS-YGS ve Diyet

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lalala12 tarafından 2 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. lalala12

lalala12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.

ben ygs-lys sınavına hazırlanan son sınıf öğrencisiyim. diyet yapmaya karar verdim ve aynı zamanda bb de yapacağım. günde 4 saat falan çalışıyorum hedeflerim yüksek. sizce zararı olurmu, diyetin veya bb nin.

cevaplarınız için teşekkürler.

2. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    bence sınav süresince sadece sınava odaklan.

3. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    diyette halsizlik felan yaşarsın kanaatimce bu yüzden sıkıntı olabilir. Zaten son derece yorgun oluyoruz

4. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    bencede suan dıyetle falan ugrasm****endımden bılıyorum hafta ıcı 5 gun dershaneye-okula gıden bırısı olarak aksamları kendımden gecıyorum.bırde dıyet halınde olsam hıc dayanamazdım.
    hevesını hazırana kadar sakla sınavdan sonra gonul rahatlıgıyla ıstedıgını yaparsın..

5. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Benimde kafamı yiyen bir soruydu fakat ben olayı şu şekilde çözmeyi amaçlıyorum:

Ailemde beslenme konusunda problem çıkmıyor o kadar ara vermeme rağmen beslenmeme inanılmaz derecede dikkat ettim..

3 ay ara vermiştim bir problem çıkmazsa haftanın üç günü çok ağır program yapmadan büyük kas gruplarına yönelik bir planım var..

salı cuma pazar şeklinde çalışmayı düşünüyorum açıkcası ben derse düzenli çalışıldığı ve ağır antremanlar'dan biraz uzak bir şekilde devam edeceğim..

Bu sırada benimde pek düşük bir hedefim yok ilk 20.000 hedefliyorum..Fakat ben lise3 öğrencisiyim tek problemim uyku oluyor antreman günleri 10-11 de yatıyorum onun harici gece 2-3 gibi yatıyorum 6-7 gibi kalkıyorum..

Ben seneye eylül ayına kadar evin balkon kısmını düzenleyeceğim çok güzel minik bir salon düşüncem var ben üniversiteye geçtiğimde hiç olmazsa ailem kullanır :)

Birde şöyle bir gerçek var antremanlar kimi zaman o okul ve dersler yüzünden yorucu geliyor eve bir geliyorsunuz inanılmaz bir yorgunluk.. Tabi aşılması güç değil fakat derslerde her şey sıkıştıysa tavsiyem sınavın bitene kadar yapmaman.

Sayfayı Paylaş