Lutfen Yardimlarinizi Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xxxxxxxx tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xxxxxxxx

xxxxxxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy 183 kilo 82 yas 21 ama vucudum genel olarak yagli ozellikle belim.

Arkadaslar ben bu sporu 3 4 yildir ara ara yapiorm ama hepsini toplasak 5 6 ayi bulmas... Buaralar zamanim oldugu icin basladim ve de istedigim yag orani dusuk fit bir vucut.Suanda 2. ayin basindayim 1. ay haftanin 5 gunu tum kas gruplarini hergun 3x12 seklinde sikilastrdim. Suanda da haftanin 5 gunu hergun bir kas grubunu her kas grubu icin 5 veya 6 hareket olacak sekilde yaglanma durumuma gore 10 8 8 6 veya 12 10 10 8 seklinde yapiorm.Szden istedigim tavsiyerlere gelince:
    1 Fix bir yemek programim yok ama genel olarak 80 90 gram protein aliorm hergun ve de elimden geldigince yagsiz ve ekmeksiz yiyorum.Sizce nasil bir diet programi uygulamaliyim .
    2 Haftanin diger 2 gunu gunde 2 3 saat basketbol oynuyorum bu gelismemi nasil etkiler yoksa vucudun sikilasmasi icin iyimidir.
    3 Haftaya air alert diye bir ziplama gelistrme programina baslamayi dusunuyorum haftada 3 gun den olusan tamamen bacak calstran bir program bunu yapmaya basliyinca haftada 1 e indirecem basketbolu...Bu nasil etkiler kas gelisimimi ....
    4 Supplement almalimiyim ve tavsiyeleriniz.Sunda antremandan once 1 sonra 2 aminoasit ve anteramanlardan sonra 1 gnc protein bar aliyorum.
    Son olarak amacim fit bir vucut.Air alertide cok yapmak istiyorum air alerti yapmasan daa ii olurdan cok yapacaksin solede yap sunuda ye gibi yorum yaparsaniz cok sevinirm. simdiden tesekkurler...:)

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Lütfen kurallari okumadan baslik acmayiniz.

13 Yardım, Şuna Bir Bakın, Böyle Yapsammı, Nasıl?, Birkaç Soru ve bunların benzerleri, hiçbir bilgi taşımayan başlıklar kilitlenecektir. Herkes mesajınıza baksın diye üstü kapalı, muğlak başlıklar seçmeyin

diez, ALPEREN ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş