Low Carb ve Push-Pull-Leg

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Berlin tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Berlin

Berlin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bi aralar sIkI takipcisi oldugum, simdi ise tekrar bilgi edindigim bu sayfaya yag yakimi serüvenimi - ki cok var bende - paylasacagim.
    Sayin tecrübeli arkadaslar, birazdan okuyacaklariniz size cok berbat hazirlanmis bir diyet yada antreman gelecektir :) ama bi yerden baslamam lazim di. Sizden gelicek hertürlü yorum beni hedefime biraz daha yakinlastiracaktir. tesekkrüler

Boy 185
    Yas 27
    Kilo 131.7 (iki hafta önce 133 idi)

Kilom hep 100 civariydi ve ben cok memnundum. ünivesite yillarinda 160a cikti ve 2012 de 130 a inmeyi basardim. suan tekrar sIkI bir antreamn ve low carb ile 100 e inmeyi hedefliyorum. bunun icin haftada 3 gün antreman (Push-Pull-Leg) ve low carb (günlük max 50gr KH) deniyorum.

1) Antreman

Antremanlarim max 1h sürüyor. Her hafta 2,5 ile 5 kg arasi artis yapabiliyorum. sanirim yeni basladigimdan dolayi bu mümkün. Antreman sonu 10 dk rowing machine ile cardio. Ilk 4 hafta bunun harici baska cardio yok.
    Antreman öncesi boster kullaniyorum, kh az aldigimdan güc kaybi yasiyorum.
    tüm antreman yerine (örnek olsun diye) bikac einheit vereyim

Gögüs: benc press 3x8 55 / 45 derece 3x8 14 / butterfly 3x8 60

Leg - squat 3x8 60 kg /kreuzheben 3x8 50 /beinpress 3x8 150 kg / beincurls 3x8 60 kg

2) Beslenme

bir sürü hesap yaptim ama karar kildigim beslenme su

Protein: 150-180 gr
    Yag: 50-60 gr
    KH: max 50 gr

bunu uygulamak icin ekmegimi 1 cay bardagi keten tohumu, 0,5 cay bardagi badem, 150 gr magerquark (sanirim lor peynir) ve 1 yumurta kullanarak kendim yapiyorum. Makarna, pilav vb kh icerikli beslenmeyi kestim.

her pazartesi tartiliyorum. ücüncü haftanin icindeyim.
    baslangic günü 133
    bir hafta sonra 131,7
    iki hafta sonra 131,5

kilonun daha hizli düsmesini bekliyordum. cok hizli kilo alip verebilen (endomorf) bi yapiya sahibim. ama az kilo vermeme ragmen vücudda ciddi degisiklikler gözlemledim.

Sayfayı Paylaş