lokantada hangi ızgara yemeği

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve a1brah1m tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. a1brah1m

a1brah1m Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    S.ALEYKUM
    bankada calistigim için mecburen yemeği dışardan yiyoruz sizlerce protein oranı en yüksek olan ızgara yemeği hangisi
    VG YENİ BAŞLADIM
    1.80 boy
    72 kilo

2. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    tavuk şiş yiyebilrisn genelde gögüs etinden yaparlar fakat sürekli dısardan yemek sana olumsuz sonuclar dogurabilir cünkü tavuk sişleri veya ızgara etleri tatlandırma amacıyla bi yıgın yaga sosa buluyolar aynı zamanda yanında yiyecegin pilavda bi okadar yaglı ve tuzlu olucaktır.Kısacası amac damak zevki oldugundan restoranlar senin ihtiyacını fazla karsılayamayabilir

3. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Eğer tanıdığın yad bildiğin bir lokanta varsa aranı kur ve tavuk etini haşlama şeklinde yaptır en sağlıklısı böyle ızgara genelde çok yağlı ve haslamaya gore sağlıksızdır...

4. Waluigi

Waluigi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Ben mümkün mertebe dışarıdan yememeye çalışıyorum. En basitinden gidip döner yesem beyaz ekmek kullanıyorlar. Bir de arkadaşların dediği gibi tat vermek için bir sürü yağa ve sosa buluyorlar. Özellikle de son zamanlarda sayıları artan odun ateşinde İskenderun döneri satan yerler gibi. Kaloriyi arttıran da bu yağ ve soslar oluyor. Dışarıda çok nadir yerim yersem de iskender yerim garsondan rica ederim tereyağı olmasın ve pidesi az olsun diye.

5. a1brah1m

a1brah1m Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    elimden geldiği kadar

bende elimden geldiği kadr hafif yemeğe çalşıyorum ama hep tavuk yemkte biraz zor tşklr yorumlar için

Sayfayı Paylaş