Listesindeki insanları teker teker öldürüyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mondas tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. mondas
  Offline

  mondas Üye

  Katılım:
  10 Ekim 2005
  Mesajlar:
  47
  Beğenileri:
  19
  Ödül Puanları:
  0
  Yer:
  İstanbul
  http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=37514&rid=2
  http://www.hurriyet.com.tr/dunya/15242231.asp?gid=373

  Hapishaneden çıktıktan sonra ilk iş eski sevgilisinin evine giderek onu ve erkek arkadaşını öldürmek oldu. Daha sonra bir polisi yaralayan seri katil, polis tarafından durduruluncaya kadar Facebook listesinde ilan ettiği insanları teker teker öldüreceğini belirtiyor...

  HEP İNTİKAMI DÜŞÜNDÜ
  Katil, Facebook sayfasına eski sevgilisinin ardından ailesini ve araya girmeye çalışacak herkesi vuracağını yazdı. İlk cinayetini işledikten bir gün sonra, Moat acil yardım servisini aradı ve bir polisi öldüreceğini söyledi. 12 dakika sonra polis memuru Rothband’i vurdu.

  Samantha, Moat hapishanedeyken onu arayarak ilişkilerinin bittiğini söylemişti. Moat, altı yıl beraber olduğu sevgilisinden koptuğu için polisleri suçluyordu. Polise telefon eden katil, onlara yaptıklarının bedelini ödeteceğini, öldürülene kadar önüne çıkan her polisi avlamaya devam edeceğini söyledi.

  Facebook sayfasında Samantha’nın kız kardeşi ve anneannesini bile vuracağını yazan Moat hala kayıp. Polis, başta Samantha’nın ailesi olmak üzere Rothbury kasabasında bir güvenlik ağı oluşturmuş durumda.

  Uzmanlar, ilaç tedavisi gören ve sinir hastası olan Mout'un aynı zamanda vücut geliştirme sporuyla uğraşırken kullandığı streodilerin etkisine değindi.
   

Sayfayı Paylaş