Lise öğrencisi-Body Builder beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve stanstolen tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah

06:45 100 gr yulaf ezmesi(250ml yarım yağlı süt ve 1 avuç kuru üzüm ile karıştırılmış)
    150 gr lor peyniri (kaşık kaşık gidio valla :p)
    1 dilim kepek ekmeği
    15 gr kadar GOLD yer fıstığı ezmesi
    1 tatlı kaşığı keçi boynuzu pekmezi
    2 yumurta beyazı

10:00 (Okulda) Sandvic Seklinde Kepek ekmeğine 100 gr Lor peynir 80 gr Ton Balığı biraz maydonoz birazda domates
    Meyve(ne olursa ağırlıklı olarak muz-elma-mandalina)

13:00 2 tabak değerinde 1 tabak makarna :p üzerine ton balığı veya tavuk göğsü
    300 gr kadar yoğurt
    haşlanmış fasulye(konserve olarak) ev yapımı meyve suyu 300 ml

15:00 kuruyemiş(fındık,ceviz) yada kuru meyve(kuru üzüm,kuru kayısı,kuru incir 2-3 tatlı kaşığı Lor peyniri

20:00 bulgur pilavı-pirinç pilavı-makarna hangisi olursa yanında
    Sardalya(konserve) ton balığı yada tavuk
    300 gr kadar yoğurt(öğlen yemediysem)
    ev yapımı meyve suyu

21:30 400 ml yarım yağlı süt ve 2 yumurta akını çiğ olarak bi bardağa koyup üzerine bi kaç tane fındık fıstık ceviz antep fıstığı(dövülmüş toz haline getirilmiş bir şekilde) ekleyip iyice karıştırıp içiyorum.

22:30 2-3 kaşık lor peyniri belki biraz daha fazla olabilir iştah durumuma bağlı bunuda yedikten sonra vurup kafayı yatıyorum

Bu beslenme programını uyguluyorum bazen makarnanın yanında tavuk balık et falan bulamayınca 100 gr lor peyniri ile birlikte yiyorum.. ancak tavuk falan tüketemiyorum hergün ne bulursam artık Boy:184 Kilo:73

Son düzenleme: 22 Aralık 2009
  2. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah

06:45 100 gr yulaf ezmesi(250ml yarım yağlı süt ve 1 avuç kuru üzüm ile karıştırılmış)
    150 gr lor peyniri (kaşık kaşık gidio valla :p)
    1 dilim kepek ekmeği
    15 gr kadar GOLD yer fıstığı ezmesi
    1 tatlı kaşığı keçi boynuzu pekmezi
    2 yumurta beyazı

10:00 (Okulda) Sandvic Seklinde Kepek ekmeğine 100 gr Lor peynir 80 gr Ton Balığı biraz maydonoz birazda domates
    Meyve(ne olursa ağırlıklı olarak muz-elma-mandalina)

13:00 2 tabak değerinde 1 tabak makarna :p üzerine ton balığı veya tavuk göğsü
    300 gr kadar yoğurt
    haşlanmış fasulye(konserve olarak) ev yapımı meyve suyu 300 ml

15:00 kuruyemiş(fındık,ceviz) yada kuru meyve(kuru üzüm,kuru kayısı,kuru incir 2-3 tatlı kaşığı Lor peyniri

20:00 bulgur pilavı-pirinç pilavı-makarna hangisi olursa yanında
    Sardalya(konserve) ton balığı yada tavuk
    300 gr kadar yoğurt(öğlen yemediysem)
    ev yapımı meyve suyu

21:30 400 ml yarım yağlı süt ve 2 yumurta akını çiğ olarak bi bardağa koyup üzerine bi kaç tane fındık fıstık ceviz antep fıstığı(dövülmüş toz haline getirilmiş bir şekilde) ekleyip iyice karıştırıp içiyorum.

22:30 2-3 kaşık lor peyniri belki biraz daha fazla olabilir iştah durumuma bağlı bunuda yedikten sonra vurup kafayı yatıyorum

Bu beslenme programını uyguluyorum bazen makarnanın yanında tavuk balık et falan bulamayınca 100 gr lor peyniri ile birlikte yiyorum.. ancak tavuk falan tüketemiyorum hergün ne bulursam artık Boy:184 Kilo:73

Ekli Dosyalar:

3. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu silmek istiyorum nasıl yapıcam moderator ler yardımcı olabilirmi

konuyu silmek istiyorum nasıl yapıcam moderator ler yardımcı olabilirmi

4. boyukarizali

boyukarizali Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Beslenmeni gözden geçirmeni öneririm.Vucudunda hiç bir bölgede hacim çalışması yapmamışsın.Hacim yapmanı öneririm.çok hacimsiz.

5. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    doğru diosunuz hacim yapmadım çünkü hacimli vücut sevmiyorum beslenme programımındanda belli olacağı üzere karın haftanın 6 günü 1er saat karın çalışıyorum..amacım 45 cm kol yapmak deil suan kollarım 35 cm 2 cm daha hacim alırssam cok daha ii olucak.. görüşünüz için teşekkürler

6. xelharith

xelharith Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    eger hacim yapmak istemiyorsan yani amacin buysa yakinsin amacina. beslenme programin hakkinda ise kotu diyemem mukemmel de diyemem ama gayet yerinde ve dengeli sayilabilecek bir beslenme olmus. Tebrikler, genelde liseye gidenler bukadar istikrarli olamiyor, malum arkadas cevresi :)

7. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    Biraz hacim alsan iyi olur .

Sayfayı Paylaş