Liposuctiondan haric Deri sarkmalarini çözmek ??? ama nasil

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 22 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Bundan 5-6 ay öncesine kadar 90 kg ağarlıgındaydım ve 168 boyundayım simdi ise 68 kilogram ağarlıgındayım kaslarım da iyi durumda ama bir problem var kaslarımda kan dolaşımı hızlandıgı zaman yani calisma esnasinda belirginleşiyor ve cok az yağlı göbek problemim var bunu bir türlü çözemedim vücut yağim yüzde 15 civarında.

Antremanlarım cok iyi gidiyor kalp atışlarımda mükemmel gece uyku durumunda 42-43 e kadar düşüyo kalp atişlarim. Kardio deseniz 1 saat kardio beni hiçmi hiç yormuyor :) 15-20 kilometreyi 1.30 1.45 dakikada bitirebiliyorum.

Ama problem simdi benim vücudumda olusan deri sarkmalari nasıl engellemeliyim vücut yagini yüzde 7 ye indirdiğim zaman bu problem çözülürmü

kollar bacaklar diilde karnim sinirimi bozuyo :) karin kaslari belirgin ama göbek aşşağı kayiyor yani

Bu işin Liposuction dan baska çözümü varmı yazarsanız cok sevinicem..

yaş 22 boy 168 kilo 68 beden kütle endeksi 24,09 Bazal metabolizma hızı :1800-2000 arasinda

...

2. Sinan ÇiLe

Sinan ÇiLe Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Digital Portfolio
    Yer:
    Kocaeli/izmit
    Liposuction kesinlikle yapma resmen bel yamuk duruyor, yağları alınca bel çok biçimsiz oluyo ay yüzeyi gibi.

Sayfayı Paylaş