Lipo6 & ClA Uyumu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve uyqucu_07 tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. uyqucu_07

uyqucu_07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar siteden çok şey öğrendim herkeze teşekkürler.. 1.84 boyunda suan 110 kiloyum spora baslayalı 4 - 5 kilo verdim 2 ayda düzenli haftada 5 gün gidiyorum 1 saat bisiklet üstüne minder, mekik hareketleri ve haftanın 5 gününe yaydıgım agırlık hareketlerim var.. LİPO 6 kullanıyorum sabahları uyanınca 1 tablet spordan once 2 tablet bu hergün, bunun yanındada spordan 1 saat önce C4 performans için toz kullanıyorum..benim size sorum yag yakımını hızlandırmak için ana yemeklerden önce CLA da kullanayım mı ?? ne kadarda dikkat etsem tam bi diyet programına uyamıyorum.. şimdiden teşekkürler...

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    CLA yag yakımı saglamaz.cla bel bölgesi yaglanma önleyicidir.(ama buna güvenip yaglı yemekler yemek ayrı bir hatadır.) cla tek başına asla ve asla kilo verdirmez.sadece yag yakıcılarla kombine edilirse daha iyi sonuç alınır.bence eger gerçekten dikkat etmek istiyorsan diyetine bir şekilde dikkat edersin.hiç olmuyor diyorsan cla kullanabilirsin ama cla ya güvenip diyeti iyice salmak olmaz.Ama benim asıl tavsiyem lipon6 da eger 2.3. haftana geçtiysen sabah 2 ant öncesi 2 alman ve bununla bir l-karnitin kombine etmendir.ve ne olursa olsun diyetine uymandır.kısa zamanda çok daha iyi sonuç alırsın emin ol

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:24 ----------

AYRICA ben moderatörlerden önce seni uyarayım büyük harfle mesaj yazmak forum kurallarına aykırıdır bundan sonra mutlaka dikkat et haberin olsun

3. uyqucu_07

uyqucu_07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler uyarılarını dikkate alacam.. yaglı yemeklerden kaçınıyorum kola cips tatlı vs.. bunları çıkardım hayatımdan zaten ama hani yok 1 kibrit kutusu beyaz peynir filan onları uygulayamıyorum.. sabah 2 spordan önce 2 ye geçmeyi bende düşündüm zararı olur diye vazgeçmiştim ama şimdi deneyecem.. teşekkürler..

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yaş 23 bir şey olmaz.ben 17 yim test edildi onaylandı :) (bu arada teşekkür butonunu kullan teşekkür etmek istediginde sag altta yazıyor ona tıklarsın bilgin olsun)

5. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bende cla +takee of kombinesi yapıyor elimde l carnitede var onuıda kombine etsemmi zararı olmaz demi karaciğere falan? 3hafta olucak yarınla berabr

6. brhmcr

brhmcr Guest

Bu yorumundan beslenmene çok dikkat etmediğini çıkarıyorum, eğer ki ihtiyacından fazla kalori alıyorsan ve düznli bir beslenme planın yoksa, bu paraları hayır kurumlarına bağışlamanı tavsiye ederim.Bu ürünleri kullanmada 1 numaralı koşul çok sıkı bir beslenme düzenine sahip olmaktır.

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    aynısını bende belirttim

Sayfayı Paylaş