lipo 6x kullanımı? satın alma?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tyas tarafından 19 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tyas

tyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar arkadaşlar bir kaç sorum olacak size, ben bel fıtığından dolayı kardio yapamıyorum ve vermem gereken 14 kg lik bir yağ oranı var :(
    mecburen bana en iyi gelecek olan yüzme ile günde 1 saatlik yürüyüş ile ve güzel bir diyet programıyla yakmayı planlıyorum, lipo 6x yüzmeyle birlikte ne kadar etkili olur?

Birde piyasada 34 yerde satılıyor lipo 6x, nerden almalıyım orjinal olanı nerde bulunur? tavsiye verirseniz çok memnun olurum.. şimdiden teşekkür ederim..

Sayın yöneticiler birkaç arkadaşa msj attım, forumdan bir konuya yazdım kimse cvp vermedi,kafa_ mecburen konu açmak zorunda kaldım belki yalnış bir yere yazmış olabilirim, kusura bakmayın..

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    yüzme ile detdeki yardımcı olacaktır size lipo6x elbette ama diyete dikkat lütfen. lipo6xturkey deki ürünlerin sahte olacağını sanmıyorum internetden orda alabilirsiniz.bende ilk defa gördüm siteyi siz deyince google a baktım yoksa herhangi bir alışverişim yok bu siteden.

3. tyas

tyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fakat ilacın yüzme ile nasıl kullanılması gerektiği hakkında hiç bir bilgim yok :(
    fakat çok azimliyimdiet programım: sabahları sade kahve öğlenleri 1 tas light süt ile light mısır gevreği ara öğün elma veya kefir, 6 gibi yağsız çorba ve haşlanmış tavuk gece ye doğru çok acıkırsam elma veya bir bardak kefir içiyorum..
    diyet programında bi yalnışlık varsa tavsiyelerinizi alabilirim..
    ilaç hakkında da yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla

4. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    ilaç yüzme ile de etki gösterir onu merak etmeyin nede olsa ısı arttırarak yağ yakan bir takviye siz kalori vermeye başladıkça oda yardım edecektir size.aziminiz çok güzel. fakat dietiniz çok katı geldi bana sabah ve öğlen hiçbirşey almıyorsunuz gibi birşey tamam zayıflayacaksınız ama vücudun yağa da karboya proteine hepsi ihtiyacı olacak böyle daha zor kilo verebilirsiniz yada ani kilo verirsiniz kalıcı olmaz. sizin belfıtığınızdan dolayı antrenmanda sıkıntılı olduğu için diyet konusunda bir uzmandan diyetisyenden yardım alırsanız işler tıkır tıkır gelir. lipo da kullancaksınız yüzme ile de isteğinize ulaşırsınız

tyas bunu beğendi.
  5. tyas

tyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım dostum teşekkür ediyorum tavsiyelerin için, diet için bi usman şart oldu heralde :)

6. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    ilacın üstünde label(etiket)daki resimle ilac benzemez yazıyor.
    gerçektende öyle
    ben meşhur alışveriş sitesinden aldım 240 lık paket
    çok daha ekonomik oluyor 120 ile kıyaslarsak

7. tyas

tyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yur dışından getirtmeye karar verdim ve geldi şükür, 3 gündür kullanıyorum, yalnız ilk ilacı 8 de 2. ilacı 11:30-12:00 gibi alıyorum yarım saat sonra yemek yarım saat sonra yüzmeye gidiorum, doğrumu yapyorum ilaç arasını uzatamıyorum da dersler ve havuzun kapanma saati uymuyorz çünkü..

Sayfayı Paylaş