Lipo 6x günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve muratremix tarafından 29 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. volvox_frt

volvox_frt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slmlar arkadaşlar buradan okuduğum kadarıyla bilgi sahibi olduğum lipo x 6 yağ yıkımında oldukça hızlandırıcı bi etki gösterio(bazı arkadaşlarda etki görmese bile görenler çoğunlukta).ben bu sporu önceden kısa süreler yaptım bıraktım şimdi tekrar başladım 1.94 boy 98 kilo ciwarındayım bel bölgemde kalça bölgesinde oldukça fazla yağ birikmesi war aynı zmnda jinekomasti rahatsızlığım war önce bu kilolardan biraz kurtulup 2-3 ay sonra ameliyat olacam.bilgi almak istediğim konu şudur ki benm amacım kilo werip ameliyat olduktan sonra fit bi görnüme sahip olmak bu konuda bu ürün bana ne kadar yardımcı olur we gg de fiyat 115 ytl ciwarında bi ark Türkiye de bulmanın zor olduğundan we piyasadakilerin çoğunun sahte olduğundan bahsetmiş bu ürünü nereden güwenle temin edebilirim bilgi weirirseniz çok sewinirim...
    saygılar...

2. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende lipo 6x'i gittigidiyor üzerinden edimdim,2 gündür kullanıyorum günde 2 kez alıyorum şimdilik ancak çarpıntı,uykusuzluk,fazla enerji vs etkilerinden hiç birini yapmadı

heralde benim ürün sahte,daha önce kullanan arkadaşlar günde 2 sefer alırlerken yan etkilerini görüyorlarmıydı

3. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    @Zorro31 bende gittgidiyordan dün sipariş verdim bu sabah elime ulaştı ve bugün kullandım tam anlamıyla çok ii etki yaptı bende ama yanetkileri arasında başağrısıda var onuda çekiyorum şimdi ama ürün çok ii

4. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet üründen 2 kutu kullandım(120lik olandan) birini gg'den diğerinide kendim netrition.com'dan getirttim.2sini inceledim hiçbir farkı yoktu

83 kg başladığım diyette 2.kutunun bitmesine 5 gün var ve şuan 73 kg'ım

5. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    çok iyi yol katetmişsin...83.ten 73e düşmüşsün ben 76 kilodayım başladım lipoya erimeye niyetim yok zatende sadece yagları yakmak amaçla aldım antrenmanda farkedilir derecede etkisi var...

6. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    üzerindeki directionu okumuşsundur illaki ama ben genede söyliyeyim(başarılı oldugum için)

2 tanesini sabah aç karınla ve diğer 2 tanesinide antremandan 45-30 dak. önce alırsan daha iyi sonuç alırsın

7. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    dostum ne yalan söylim bende o şekilde kullanıyodum sabah kahvalt öncesi 2 tan antrenmamn öncesi 2 tane bakalım zamanla gelişmelerimi yazıcam.

8. majdan

majdan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    lipo6x bende almaya karar verdim netrition üzerinden fakat siteyi araştırdığım da 5-6 çeşit lipo6x buldum bunlardan hangisini almam gerek ve farkları nelerdir?yardımcı olan olursa sevinirim..

link ekliorum lipo6x nitrition üzerinde bakarsanız sevinirim..
    http://www26.netrition.com/cgi/prices.cgi?manu_id=163

9. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba herkese bende çok fazla araştırma yaptım yağ yakıcı konusunda sonunda lipo 6x almaya karar verdim ürünü gittigidiyorda 2 çeşitini gördüm biri koyu gri renkte diğeri beyaz renkli kutuda bunların renkleri neden farklı ? acaba sahte olabilirmi orjinal olanın rengi hangi renk oluyor ?

10. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    liponun bildiğim kadarıyla 3 çeşidi bulunuyor..lipo 6x alcagın kişiyle iyi görüş...ve alcagın lipo6x şeffaf kapsüllü içi görünen kapsüller var benimki ondan ve orjinal çünki tam etki gördüm bende gittigidiyordan aldım ve memnunum ve pazarlık sonucu site üzerinden diilde kişisel şahıstan aldım...

11. koçero

koçero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben interval kardio yapıyorum,lipo6x i almaya başladıktan sonra(ne olur ne olmaz sadece 1 kapsül sabah içiyorum)daha önce olmadığı kadar nefes nefese kalıyorum,acaba 5 dk ısınma+30 dk interval kardio yerine 45dakika sabit hızda kardioya mı çevirsem?

12. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    günlük 4 adet kullan bence nefes nefese kalman dogal lipo kalp ritmini hızlandırıo buda yağ yakımını saglıyo terleme yönünden nasılsın artış hissettinmi çünki ben hiç terlemeyen bi insandım liponun sayesinde duş yapmış gibi oluyom ama lipo 6x 240 kapsüllük bitirdim şimdi ise mhp dren alıcam

13. koçero

koçero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ben 2 nin üstüne çıkmadım,genelde sabah 1 antrenman öncesi 1 şeklinde kullandım ve ona rağmen fayda gördüm ama kardio sonrasında yaptığım ağırlık çalışmasında eskisine göre daha dayanıksızım,nasıl desem koş deseler daha 1 saat koşarım enerji veriyor hap ama ağırlık çalışmasında çabuk tükeniyorum,terlemede dediğin gibi had safhada.

14. ercinayhan

ercinayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Selamlar;

Ben aranıza katılalı 4 gün oldu ve 4 gün öncede bu spora basladım ve arastırmalarım sonucu lipo6x 240 tablet ürünü internetden aldım ürün bugun elime geçti ve sabah 1 tane spordan önce, ogleden sonra 1 tane (spor yok )olmak üzere içtim fakat bende hiçbir etki yapmadı. terleme olsun ne bilim baska seyler acaba benim ürünüm sahtemi bunun orjinal oldugunu nasıl anlarız sizlerdeki ürün orjinalse ben bendeki ürünün özelliklerini yazayım bir karsılastıralım cunku saglık bu sakası olmaz sahte ürün kullanmak istemem.

Bendeki ürünün kutusundaki resim olsun yazılar olsun hep naylonla kaplanmıs yani kutuyla birleşik degiller umarım anlatabilmiişmdir :)

ayrıca kapsullerin içinde bal gibi bir sıvı var ve mavi küçük topcuklardan olusan bir kısım .

Acaba ilk gun oldugundan mı yani bunyem ilk gun daha yeni basladıgım için mi bir tepki vermedi yoksa ürünüm gercekten sahte bir ürün mü çünkü bir mühürden bahsediyorsunuz be nmühür benzeri bişi de göremedim yada şerit gibi hiçbişi yok.

Arkadaslar bu sporda yeniyim 4 gün oldu baslayalı. bu konuda yardımlarınızı görüslerinizi bekliyorum,yukarda bahsederken veya yanlış yere yanlış bir konusma yazdıysam affola.

Saygılar

15. koçero

koçero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yok ürün anlattığın gibi,ama etki etmesi lazım,bende bırak sporu normal zamanda bile kalbimin çarptığını hissediyorum.

16. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    lipo kullanan arkadaşlara tavsiye tuzu çıkartın hayatınızdan derinin altındaki suyun dışarı çıkışını izleyin sonra =)

17. ercinayhan

ercinayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben lipo6x i CLA ve I-Carnitine kombinasyonu ile kullandım ve hala kullanıyorum bitsin hydroxycut hardcore x e başlıcam ürün bende kesinlikle bi bas agrısı falan yapmadı yan etkisini görmedim yalnız ürünün gözlemlemledigim özelliklerinde hemen tesiri olmuyor belli bir süre gectikten sonra bir bakmıssınız kilo vermişsiniz sahsen bende göbek pek kalmadı diyebilirim başladıgımda 75 kiloydum 1,5 ayda 69 a düştüm ve daha 90 tane falan tabletim mevcut tavsiye ederim ürün bende işe yaradı hydroxycut hardcore x elimde mevcut ve daha baslamadım baslayınca onunda etkilerini yazarım

18. yioktay

yioktay Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım
    Kalbime etkisini bariz hissediyorum. Ofiste mouse tıklamaktan baska bir şey yapmazken bile normalde dakikada 72 olan kalp atım hızımın 82 ye çıktıgını farkettim. Değişik günlerde basitçe bilekten test ettim. Başka hiçbir şey kullanmıyorum. Kalbi hassas olanlar dikkatli olmalı.

19. degirmenciemrah

degirmenciemrah Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar herkese,
    Bende lipo 6x ve cla kombine edip kullanmak istiyorum. Benim de sorunum bel bölgemde toplanan yağlarla ilgili. Bu şekilde kullanıp sonuç alan arkadaş varmı? Ayrıca cardioyu sevmediğimden dolayı yapmayı düşünmüyorum. Normal antremanda kullanırsam da yağ yakıcı etkisini görürmüyüm. Herkese iyi çalışmalar

20. yioktay

yioktay Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım

Herhangi bir üründen mucizevi bir etki beklemek hayal kırıklığından ve motivasyon kaybından başka bir şey getirmiyor.

Bu tür ürünler sadece hedefe giden kestirme yol olarak düşünülebilir ama önce yola çıkmak lazım.

Benzer şekilde ben de kardioyu sevmiyorum ve çok yavaş yağ yakıyorum.
    İlk çalışmayı en çok değişmesini istediğim ya da çalışmaktan en çabuk sıkıldığım bölgeye ayırıyorum.
    Salona girdiğim en motive halimle aradan çıkarıp sevdiğim hareketlere geçiyorum.
    Başka türlü yaptığımda ise salona gelmeden aklımda 30 dk koşmak varsa 15 dakikada bırakıyorum, karın hareketlerinin yarısını yapmış olmak için yapıp çıkıyorum. Kardioyu programından çıkarmak yerine programında bu tür basit bir değişiklik yapman hedeflerine lipo 5x in etkisinden daha çabuk ulasmanı saglayacaktır.

degirmenciemrah bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş