Lipo 6x günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve muratremix tarafından 29 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Gittigidiyor üzerinden 90 ytl ye lipo 6x adlı ürünü aldım, gulgusteron içeren son modelinden. Aslında amerikada 25-30$ a satılan bir ürün ama 15-20 gün beklemek istemedim. Ürün açılmamış kutusunda geldi ancak likid kapsüllerden bir kaçı patlamış olsa gerek ki içinden çıkan pamuk o sıvı ile lekeliydi, biraz tereddüt etsemde içindeki jeli dolu olan haplardan birini 11 civarı içtim. İlk gün olduğu için ve etkilerini gözlemlemek istediğim için ilk gün sadece tek kapsül kullandım. Kullandıktan 5 dk sonra 1:15 dk süren kardioma başladım. Daha koşu bandına çıkar çıkmaz nabzım 110 idi, normalde 80-90 olması lazım. İlk 5 dk içinde bir miktar enerji artışı hissettim ama asıl enerjiyi 30 dk sonra yaşadım (patlama gibi). Gün boyuda nabzım 105-110 civarı nüksetti ve vücut ısım arttı.

Buraya kadar herşey iyi, ne çarpıntı yaşadım nede baş ağrısı, lida gibi basurumuda zonklatmadı. Bu yazıyı yazarken nabzım hala normalden biraz yüksek, ancak bu bana rahatsızlık vermiyor hatta tam tersine dahada iyi hissetmemi sağlıyor diyebilirim. Daha önce 1 ay lida kullanmış biri olarak yükselen nabız ve daha iyi çalışan metabolizma sayesinde ne uyuşukluk kaldı ne tembellik.

Açıkçası 1 günlük deneyim ile bir ürün için çok fazla şey söylenemez ancak ileriki günlerdeki deneyimimi de burdan paylaşmayı düşünüyorum. Özellikle lipo 6x in üzerimdeki etkilerini an an takip ediyorum ve lida ile kıyaslıyorum. Umarım yaşadığım tecrübeler ve buraya yazacaklarım ile insanlar lipo 6 kullanmaya yada kullanmamaya karar verirken bu yazıdan faydalanırlar.

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Lipo6 hiç etki etmedi bana, gerçi bu da aynısı, nasıl desem bir nevi pazarlama stratejisi ;)

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    lipo 6x de extra tabiki birkaç madde var..mesela cla, oleic asit vs..

4. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ama onlarda devede kulak dozlarda..

5. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    bilmeyenler icin ben kullanim seklini yazayim
    ilk gun 1 sabah 1 oglen
    2. gun ayni
    3. gun her 2 ogunden sadece birisine +1 (sadece birine toplam 3 kapsul!!)
    4.gun ayni
    5.ayni
    6.2 sabah +2 oglen we artik bundan sonra yukseltmek arttirmak yok!!!
    detaylar:
    1-uykudan en az 6 saat once alinacak
    2-gunluk 4 kapsulden fazla alinamaz
    3-yemeklerden 30 dk once alincak-kesinlikle yemeklere degil!
    4-8 hafta kullanim sonunda 1 hafta sure ile kullanilmamali..
    5-18 yasin alti kullanmamali
    6-hamileler kullanmamali
    7-cay kahve weya cafein iceren-weya baska bi supplement weya ilacla kombine edilmemeli
    8-anti deprasan-asprin we saire haplarla kombine edilmemeli
    9-kalp tiroid solunum we buna benzer hastaliklari olanlar kullanmamali
    10- bas agrisi karin agrisi kalp carpintisi vs yan etki gorulebilir..

supplementle ilgli sorulari lutfen buraya yazalim..El elden ustundur ayrica herkes faydalansin Tesekkurler..

6. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Anti depresanlarla niye kombine edilmemeli? Kombine edilmez zaten antidepresanı zaten içiyorsundur da...

7. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    tam olarak emin deilim ama sanirim uyku hormonlariyla buyume hormonlari ve daha birsuru hormon ayni salgi bezinden beyindeki hipofiz bezinden salgilaniyo (emin deilim) sanirim beze zarar werme olasiligindan dolayi yada kalplede ilgili olabilir...

8. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Sen nasıl çekirgesin ya hiç bir şey bilmiyorsun :)

Bu tarz yağ yakıcıların(Lipo, Hydroxycut, Animal Cuts vs...) içindeki bazı kimyasallar anti-depresan ile birleşince "serotonin zehirlenmesi" denen bir durum ortaya çıkar(mesela Cuts'da ki etkileşen madde St. John's Wort - hypericin içerir). Genelde hayati bir tehlike yaratmaz. Zaten çoğu zaman ortaya çıksa bile sağlıklı insanlarda o kadar büyük bir etkisi olmaz. Öldürücü olduğu durumlar genelde yağ yakıcı kullanımında değil de illegal MDMA veya Fluoxetine(reçete ilaçlarında bulunur) gibi daha güçlü kimyasalların işin içine girdiği zamanlardır(artı uyuşturucu kullanan kişinin zayıflamış bağışıklık sistemi, düzenli beslenmemesi vs...)

Siz yinede anti-depresan kullanıyorsanız doktorunuza danışınthums:

castorpollux bunu beğendi.
  9. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Şunu ekleyebilirim ki lipo 6x cardio (1-1.5 saat) yaptıktan sonra gözle görülür bir kilo kaybı sağlıyor. Haftada 4-5 gün cardio yapanlarda etkisini daha iyi göstereceğinden şüphem yok!

10. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Eheh öğreniyoruz yavaş yavaş sarc, ancak cuts'da var sanırım sadece St. John's Wort, lipo6 pek karman çorman değil, cuts'a ne bulurlarsa koymuşlar hyper_
    Fluoxetine dediğin de sanırım prozac oluyor, bilemiyorum ama ben venlafaksin(efexor) ve risperidon(risperdal) kullanıyordum, şu an sadece efexor kullanıyorum, kahrolası anksiyete kafa_ cuts ve lipo6 kullandığım zamanlar, ben pek bir etkisini göremedim, belki bu sebepten ötürü de olabilir diye düşünmüyor değilim...

11. Barquer

Barquer Guest

Sayın muratremix ben şimdi sizin yazınızda ''Gün boyuda nabzım 105-110 civarı nüksetti'' Ufak bir araştırma yaptım ve 80 üzeri nabız özellikle kalbi çok etkilediniği okudum işte medikal yazının tamamı

....Yüksek nabız ise hızlı nefes alıp vermeye yol açar. Vücut kondüsyonu iyi değilse, bu durum nefes nefese kalınmasıyla sonuçlanabilir....Daha ileri gidip nefes almanıza bile engel olabilir. aman dikkat birde neden ilaç alma gerekiği hissettiniz..

12. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası 105-110 nabız beni öyle nefes nefese bırakmadığı gibi çarpıntıda yapmadı. Lida kullandığım zaman ise çarpıntı yapıyordu. Lipo 6 yı 10 gündür kullanıyorum ve yağ miktarımda gözle görülür bir azalma oldu diyebilirim. Üründen çok memnunum, hiç bir yan etkisini görmedim.

13. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    lipo 6 yı bende kullandım ve kilo aldırmayan bi etki yaptı.. düzenli kullanımla 1 kutu bitirdim.. biraz yağ kütle kaybına uğradım sonra ramazan orucu nedeniyle bıraktım.. inanılmaz yememe rağmen kilo almadım.. normalde böyle yesem enaz 7-8 kilo alırdım.. etkili bi ilaç.. tavsiye ederim-

kiss ve sabrewolf bunu beğendi.
  14. yc.

yc. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yeni başladım lipo6x e. bi sorum olacak kahvaltıdan 30 dk önce 2hap ve antremandan önce 2 olarak aldım.. bu doğrumudur

15. karzahi

karzahi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ronnie_utku arkadaşım lipo 6 gittigidiyorda çok marka var aldyın markası ne

16. karzahi

karzahi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    NUTREX LIPO 6X en yeni ve en etkili Formul
    marka bu mu????

17. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    etkisini görmedim.ilk birkaç gün metabolizma hızlandı sonra sıfır.paraya yazık.

18. zotiri

zotiri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    profesyonel ogrenci
    Yer:
    bostancı
    7. madde icin soyluyorum
    Bugun elime gecti, yurtdısından siparis verdim 240 lık kutu...... Kutunun ustunde yazanları aktarıyorum
    "Do not consume synepherine,caffeine or thyroid-boosting compounds from other sources,including BUT NOT LİMITED TO, coffee tea soda or other dietary supplements or medications containing phenylephrine or caffeine." anladıgım kadarıyla cay kahveyi rahat rahat iciyoruz sadece en ustteki maddeleri almıyacaz..

19. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    hayır aksine!
    sadece çay kahve deki caffeine ve phenylephrine i sınırlamayın , bu iki maddeyi içeren soda veya diğer diyet ürünleri ve medikal ilaçları da sınırlayınız yazıo

20. yc.

yc. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 10 gün oldu bi faydasını görmedim hergün body den sonra 40 dk cardio yapıyorum + diet .. bi etkisi görmedim...bitince hydroxycut alacam...

Sayfayı Paylaş