Lipo 6mı hydroxycut hardcore pro stixmii?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hasim301 tarafından 26 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    sizcehangisi elimde lcarnitinde var para sorun dilbana etkili yağ yakıcı önerecek varmı 45gunde 8kilo verdim mhp takee of kullandım hiçetkisi olmadı yanında clada kullandım,boy 1,71 65ekadar düşmeyi hedeflıyorum kilom 72,8şuan gögus 94,simit bel 94,bel 87 çok yaglı vucudum özelliklegögus ve bel bölgesi cardio olarak yüzüyorum hergun 1,5 kilometre koşu yapmamyasak dizdesorun oldugu için hangi yag yakıcıyı önerirsiniz banasonuç verecek,

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    koşuyu nerden çıkardın.(5 dakikalık setler halinde) tempolu yürüyüş işini görür.ve bence lipo6 ama bir kutu.sonrasında değiştirmelisin aynı etki alınmıyor

3. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    zaten kilom 72,8 hedefım 65 yağlanma cok vucudumda umarımatabilirim lcarnite cla etkili olurmupeki

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    lipo6-l carnitine çok daha etkili olur. cla yağ yakmaz cla alacağına beslenmeni düzenle yağ sokma daha iyi

5. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    kalp sorunu falan yaratmaz demi peki en çok ondan korkuyorum bi sorunum yok kalple ilgili bide haplar kapsul şeklindemi?

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    kapsül. bir şey olmaz.diyetsiz işe yaramaz.ben sert bir diyetle sadece lipo6 ile çok iyi sonuç aldım.braz sinirli oluyordum sadece

7. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    peki verdıgım kiloları hemen geri almam demi 1 ayda falan gerii bunla en çok ondankorkyorum işte diyetım sıkı

8. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Duzgun besenmeye devam edersen almazsin. Fakat cogu kisi kilo verene kadar beslenmeyi siki tutup sonrasinda eskisi gibi yemeye devam ediyor ve gidenler geri geliyor.

Dolayisiya beslenme duzeninin surdurulebilir olmasi onemli. Acikcasi termojenik yag yakicilar cok masum seyler degiller. Dolayisiyla ozellikle kalp ile ilgili sorunun varsa kullanmaya basladiginda tedbirli ol. Ozellikle ilk hafta filan belirtilen dozun yarisi ile basla. Zaten lipo 6 yanilmiyorsam 2 kapsul ile baslatip 3 cikartiyor onunda yarisini alabilirsin. Bu donemde tansiyonunu da sik sik kontrol edip, olumsuz etki gorursen kullanmayi kesersin.

muratcan.biceps bunu beğendi.
  9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    lipo 6 sabah kalktıgında 1 antrenman önce 1 ilk hafta sonra 2 - 2 gidiyorsun hep ben ventolinle birlikte kullanmıştım( o zaman bilmiyordum ventolinin ne oldugunu 4 lira bir şey olunca pek önemsemedim) çok iyi sonuç verdi. ama 4.5 ayda 30 kilo gidince insanlar biraz tepki veriyor.biraz sararmıştım ve sinirliydim(aşırı diyet sonucuda) ama şimdi büyümedeyim toparladım.

10. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    hocam yanında protein tozuda kullanmayı dusunuyorum yumurta yemekte zorlanuyorum whey veya musltech ten hangi protein tozunu önerirsin diyetle birlikte

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    herhangi bir whey alabilirsin.siteye sorarsan genelde ON whey diyecekler büyük ihtimal.ama paran varsa ben sana vpx zero carb veya dimatyze iso 100 önerebilirim.daha az paran varsa muscletech nitrotech alabilirsin.herhangi bir whey olur yani :)

12. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    hoca bana bugun all stars lipodexi önerdi nedusunuyorsunuz bunun hkkında

13. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları: