Lipo 6 Black ve CLA Kullanmak istiyorum ancak?!?!?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve exests tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -Selam arkadaşlar ben 35 yaşında minyon yapılı ancak yaşımın verdiği istanmeyen yağlarla müzdarip bir bayanım..

-Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Lipo 6 Black ve CLA satın aldım ve bugün itibariyle elime geçti Kullanımı ve dikkat etmem gereken konular konusunda bilgisi olan arkadaşlarımdan bilgi edinmek istiyorum...

-Genel olarak sıkıntım bel ve basen bölgesinde çok yoğun olmamakla birlikte yağlarımdan kurtulmak yaklaşık 5 aydan beri düzenli spor yapıyorum..

-Bu konuda bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan bilgi paylaşımlarından dolayı şimdiden teşekkür ederim..

Bu paylaşımın ben ve benim gibi amatör arkaşlara faydalı olacağını umuyorum..

2. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    lipo-black hers mı yoksa normal olan mı...

3. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -Nutrex Lipo 6 Black yazıyor kutusunda sanırım normal olan...

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    kutu üzerindeki kullanım şekli dışında yapacağın özel bir durum yok. sadece lipo 6 gibi ürünlerin yola açtığı enerji artışını iyi değerlendirip antremanlarını daha yoğun geçirmelisin.

cla'nın ise yağ yakımı üzerine direk bir etkisi olmadığı söylenmekte. ama esansiyel yağ asidi olarak faydalı tabi.

5. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Lipo6 Black bence bayanlar için ağır bir ürün... Eğer almadıysanız almanızı tavsiye etmem onun yerine Lipo6 Hers alırsanız daha uygun olur.

6. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aldım ama daha baslamadım yardımcı olurmusunuz .termogenıc formula ile gnc den aldım cla sanırsam bırlıkte kullanıcam nasıl kullanmalıyım lutfen yardım edersenız sevınırım

Sayfayı Paylaş