Life Time Glucosol

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve B.B. King tarafından 28 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    Ürün Açıklaması:

Glucosol son gelişmeler ışığında gıda takviyesi olarak tanınan 6 değerli bileşeni kapsül içerisinde toplayan gelişmiş bir gıda takviyesidir.
    Aşırı şeker tüketimi, sık tekrarlayan açlık hissinin giderilmesi ve bu yolla kiloların atımında kullanılabilecek yardımcı gıda takviyesidir.
    Chromium Picolinate, şeker ve enerji metabolizması için önemli bir hormon olan insülin hormonu üretiminde kullanılır ve insülin etkinliğini artırmaya yardımcı bir mineraldir.
    Glucosol, Hindistan ve Güney Asya ülkelerinde kullanımı yaygın olan banaba bitkisi ekstresidir.
    İçerdiği korosolik asit sayesinde insülin düzeylerinin sağlıklı seyretmesine yardımcı etkileri ile iştah kontrolünde yardımcı olduğu gözlenmiştir.
    Alpha Lipoic Acid, çok yüksek değerli bir antioksidan ve çok önemli bir beyin ve sinir sistemi takviyesi olmasının yanı sıra kan şekeri ve insülin üzerinde dengeleyici etkiler gösterdiği ortaya konmuştur.
    Vanadyl Sulfate, Vanadyl sulfatın insülin bağımlısı olmayan diyabetiklerde glukoz kontrolüne yardım ettiği görülmüştür.
    Gymnea Sylvestris, içerdiği aktif madde gymnemic asitin b glıkozun bağırsaklardan emilimini azaltmaya yardım ederken, hücre bazında glikoz emilimini azaltdığı gözlenmiştir.
    Maitake Mushroom, Bağışıklığı artırıcı etkileri sayesinde kansere karşı yürütülen tedavilerde başarı sağlamakla beraber kan şekerini kontrol etmeye yardımcı özelliği ile bu özel tür mantarın tüm dünyada tanınmasına neden olmuştur.

Kullanım Önerisi: Günde 1 ila 2 kapsül alınız.

Ambalaj: 60 Kapsül

2 Kapsül İçeriği:
    Kromiyum pikolinat...... 200mcg
    Glucosol
    (muz yaprağı ekstratı).....16mg
    Alfa lipoik asit..........300mg
    Vanadil Sülfat..............5mg
    Jimnia silvetia ..........250mg
    Maytaki mantarı
    4:1 ekstrakt............ 100mcg

2. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    bu ürün definasyondayken benim vazgeçilmezim.
    kahvaltıdan 1 saat sonra 1,öğle yemeğinden 1 saat sonra 1 olmak üzere günde 2 tablet alıyorsunuz.
    iştah miştah kalmıyor.özelikle 2. haftadan sonra şaşırtıcı derecede iştahınız kesiliyor.bir kutu 1 ay gidiyor ve 59 milyon.bence değer.
    herkes reklam peşinden koşuyor.ne popülerse ona atlıyor.mesela bu ürün piyasadaki en iyi iştah kesici ürün ama kimsenin dikkatini çekmiyor.şunun içeriğine bakarmısınız;
    Kromiyum pikolinat...... 200mcg
    Glucosol
    (muz yaprağı ekstratı).....16mg
    Alfa lipoik asit..........300mg
    Vanadil Sülfat..............5mg
    Jimnia silvetia ..........250mg
    Maytaki mantarı
    4:1 ekstrakt............ 100mcg
    benim müptelası olduğum ürünlerden bir tanesi.top 10 listemde.

Sayfayı Paylaş