Lida ve Sibutramin ve Zayıflama

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mcyber tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mcyber

mcyber Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    İnternette dolaşırken birkaç yazı okudum ve paylaşmak istedim.
    Not: Yazılarım Alıntıdır.
    Ülkemiz insanının yanlış anladığı zayıflama hapı redüctil, evde ağda yapımına kalkışanlar gibi, egzersiz yapmadan, hareket etmeden, alın teri dökmeden plajlarda güzel görünmek uğruna kolaya kaçıyorlar. Büyük resme bakamadıklarından, ölümle dans ettiklerinin farkında bile değiller. Yurtdışında örnekleri çok, her sene bilinçsizce kullanımından doğan birçok üzücü olay meydana gelmektedir.

NEDİR BU REDUCTİL?
    Reductil vücutta doğal olarak bulunan bazı hormonların (serotonin ve noradrenalin) garialımını bloke eder, aşermeleri minimuma indirir ve tokluk hissi oluşturur. Öte yandan metabolizmanın hızını arttırarak kilo verilmesini kolaylaştırır.

REDUCTİL ASLINDA NE İÇİN KULLANILIR?
    Türkiye’de bir-iki kilo vermek isteyen kişilerin düşüncesizce kullandığı bir ilaç haline gelen redüctil aslında sadece son çare olarak reçete edilmeli. Vücut kitle indeksi 30'un üzerinde olan kişilerde kullanılabiliyor. Eğer hastanın şeker, kolesterol, eklem rahatsızlığı, solunum zorluğu gibi rahatsızlıkları varsa beden indeksinin 27 olması halinde kullanılıyor.

REDUCTİL YAN ETKİLERİ
    Baş ağrısı, terleme, yüksek tansiyon, sıcaklık basması, mide bulantısı, uykusuzluk, baş ağrısı, ağız kuruluğu gibi yan etkileri bulunan ilacın Amerika'da yalnızca obezite tedavisinde ve doktor kontrolünde kullanılması kararlaştırıldı. Reçetesiz satışlar ise yasaklandı. Diyetisyenlerin reçete yazma yetkisi yok, bu yüzden reductil tavsiye edemezler.

LİDA

Arkadaşlar Lida diye bir ilaç varmış bitkisel olduğunu söylüyorlar üreticiler ama içeriğinde Sibutarmin varmış ve tarım bakanlığı onaylı olarak ülkemize çinden geliyorumş.

Lida Hakkında Alıntılar Çok uzun olduğu için link veriyorum.
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/6425699.asp?yazarid=12&gid=180

2. mcyber

mcyber Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Başlığı yanlış yazmışım düzenleyemedim
    Lida ve Sibutramin Olacak.

3. sercio

sercio Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    uzak durun. efedrinden beter bu ilaçlar.bitkisel dendiğine bakmayın.lida yasaklandı ama el altından satılıyor.

4. _reckless

_reckless Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    ya bide şimdi piyasada elma krom die bişi var seda sayan kullanmış acayip bi şekilde kilo verdiriyormus sitesinden baktım güvenilir gibime geldi yorumları okudum herkez memnun hiç ben vermedim diyen yok bayada ilgi var bunun hakkında bildikleriniz varmı fiyatıda 70 tlmş

5. mcyber

mcyber Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    elma kromi geç.
    içinde krom ve soya lasitin var. bunlarında zayıflamaya etkisi olmadığını düşünüyorum. crom iştah kesme amacıyla kullanılıyor, yağ yakıcı özelliği yok.

6. _reckless

_reckless Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    yok be kardeş sitesine girip bi yorumları okumanı tavsiye ederim sadece 30 dk yavas tempoda yürüyüş yaparak katkı yapın dio isteseniz istah kesiomus gündede en az 2 litre su için diyor saten o suyu ilaçla içtikten sonra yağ yakarsın ama

Sayfayı Paylaş