Lazar Angelov??

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve AzizShavershian tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. AzizShavershian

AzizShavershian Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Lazar engelov sizce streoid kullanmışmıdır bunun bir kaynağı varmı yoksa bile sizin görüşleriniz nelerdir?Tahmini olarak lazar engelovun kolu kaç cmdir?

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Steroid kullanmıştır. Bulgaristan göçmeni kendisi. Bulgaristanda kaliteli steroidlerin olduğunu duydum. Kolu 17" yaklaşık 43-44 cm.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Kesin kullanmıstır.

4. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Steroid kullanmadan Lazar gibi vücut yapmak imkansız

5. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Başladık yine şu kullanmışmıdır bu kullanmışmıdır. Lazar Angelov ne yer ne içer nasıl bir disiplini vardır idman şiddeti nasıldır vs. bunları tahmin edin sadece ilaçla olsa bu vücut ortalıkta 3 numara saç kirli sakal çok sayıda Lazar Angelov görürdünüz. İlaç tabiiki var. Ama örnek alınması gereken kesinlikle son şey olmalı.

6. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Steroid kullanıp öyle olunmaz. Steroid kullanıp sert antrenman,iyi beslenme ve dinlenmede önemli. Ve Lazar da bunların hakkını vermiş.

7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Ayrıca tek bir şey değil bir Lazar ın Genetiği , kas yapısı , bir öğünde vücudunun kaç gr protein sentezlediği, kemik yapısı , endo mezo ekto (vücut yapısı )Metabolizma hızı , yaptığı kürler , kullandığı GH , gece bu adam kaçta yatar, nasıl idman yapar, beslenmesi nasıldır,diyeti nasıldır. Yani say say bitiremeyiz bunu hepsi birleştiğinde bir Lazar çıkıyor. Tabiiki Lazarında bu saydıklarımdan hepsi mükemmel değildir fakat o vücudu çıkarmak için yeterli demekki. Yani kısa ve öz özendiğiniz vücutlarda bence en son şey ilaç olsun. Çünkü oraya gelene kadar çok şey var ve gerçekten bu spor aşırı meşşakatli bir spor. Tek bir yoldan hedefe varılmıyor. Hayaller hayaller Hayaller...

8. sthammer

sthammer Guest

bir vidyosu vardi, kolunu mezureyle ölçüyordu, 45,5 cm

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Şubat 2014
  9. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Bu adam çok fena genetiği çok iyi.

10. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Eski basketbolcu kendisi. Basketbolda parayı bulamayınca vücut geliştirmeye yönelmiş. İyi de yapmış.

11. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Çok çok iyi yapmış adam resmen titan olmus jeff seid,alon gabbay ve lazar angelov u tek geçerim.

12. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bence kullanmamışta olabilir dogrusu bunu sorgulamak bizim işimiz degil kullanmış dedigimiz adam gerçekte steroide karşı olan biriside olabilir kimse bilemez 6 yıldı dimi yanlış hatırlamıyorsam 6 yıl da o hale gelmiş o kadar zaman içinde nasıl beslendi nasıl antremanlar yaptı bilmiyoruz hangi suplementleri kullandı bunların hiçbirisi hakkında bilgimiz yok belki adam gerçekten çok disiplinli birisi beslenme antreman uyku üçlemesine oldukça dikkat ediyordur olabilir yani genetikte işin içinde adamın karın kaslarına bi bakarmısınız burada kaç kişide var böyle ? yada merak ediyorum sözüm size degil direk steroid damgası yapıştıranlar var hayır anlamıyorum nerden çıkarıyorsunuz ki marc fitt için dahi steroid diyenler var abi kimsenin yaşantısını bilmiyoruz o yüzden bu işlerden vazgeçin adam diyor ben bu kadar yıldır yapıyorum ama vucut ortada ben yapamadıysam oda kullanmıştır gibisinden düşünceler var ama bu lafı söylerken geriye dönüp bakmazlar neler yediler neler içtiler nasıl antreman yaptılar bunu düşünmezler halbuki geçmişte gelişimi etkileyen hataları vardır illai bu yüzden steroid muhhabetini kapatalım bence gereksiz bişey ha kullandıgınız ögrenseniz nolacak gerçekten merak ediyorum steroid kullanınca bi günde şişmiyor ya bu kaslar adamlar agırlıklarla ugraşıyorlar bziden kat kat daha agır antreman yapıyorlar bi yerde okumuştum bi bodyciden söz ediyorlar hardcore body yapıyormuş adamlar antreman sırasında kusuyorlarmış kusana kadar zorluyorlarmış kendilerini biriside diyordu antremanım için iyi yada kötü demenden önce elime bi bardak su alıyorum eger 5 saniyeden fazla tutabilirsem o antreman olmıştır adam aynen böyle yazmış foruma şimdi soruyorum kaçımız böyle antreman yapıyoruz ki umarım yanlış anlaşılmamışımdır bu forumda hepimiz dostuz :) :D

ÇağataYılmaz bunu beğendi.
  13. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Aynen öyle çok güzel konuştun kardeşim katılıyorum sana.

14. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Adamın arkadaşı steroid kullanıyor diyor. Steroid kullanmadan karın kaslarını o kadar parçalayanı görmedim. Ve ayrıca kullandıkları steroidler daha ağır girmelerini sağlıyor. İşin içinde steroid bile olsa ortada emek ve sağlam vücut var tebrik etmek lazım.

15. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Dostum bende bunu anlatıyorum kimse emegi görmüyor sadece steroid kullandı diye bi damga yapıştırıp geçiyorlar ki adamların yaptıkları antremanlı burada çogumuz yapmıyor yapanlarada saygı duyarım kendimden örnek vereyim agır antreman yapıcam diyorum benc press yaparken ilk 3 seti yapıyorum son sete geliyor hedefim kaldırabilecegim en agır kilo ile 6 kere kaldırmak ama 4 e geldigimde zorlamayı kaldıramayıp bırakıyorum ama o adamlar videolarıda var 7 8 kere zorlaya zorlaya kaldırıyorlar adamların nekadar zorladıkları yüzlerinden belli oluyor o yüzden steroid damgasından önce yapılan emek gelir diyorum yapanada steroid kullansa bile saygı duyulmalı biliyorum steroid damgası yapıştırıp kötü eleştiri yapanlar kullansalar bile okadar iyi vucudu yapamazlar :D :D

16. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
  17. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Kullanmıştır veya kullanmamıştır herhangi bir yorum yapamam fakat vücudu ortada. Gerçekten başarılı.

18. tarikaydin

tarikaydin Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Kocaeli
    +999999

19. AzizShavershian

AzizShavershian Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    lazar angelovun streoid kullanıp kullanmadığı hakkında kesinlikle tartışma amaçlı açmadım bu konuyu tamamen merak ettiğimden çok iyi vücudu ve çokta iyi bir tipi var idöllerimden biri idolümün streoid kullanıp kullanmadığını bilmek istediğim için açtım :)
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Şubat 2014 ---
    vidiolarında felan kolu çok iyi duruyor yani 47 48 cm gibi başkasına bakıyorum 45 cm kolu olduğunu belirtmiş ama lazar engelov gibi bir büyüklükte değil ama yanılıyorda olabilirim :)

20. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bu konuyu daha önce araştırmıstım sitesıne gırdıgımde streoıd kullanmadım ve asla kullanmıcam yazıyordu bu yazı doğru mudur bilemeyiz ama adamın temeli var hormonları sağllam vücut tipi çok iyi facebook yada instagramda takıp edın 2003 ten 2013 e fotoğrafı var ve 2003tede az da olsa temeli var bence bu süre zarfında disiplinli olduktan sonra böyle bi vucut yapılabılır tabi vücut tipiniz hormonlarınız müsaitse :)

Sayfayı Paylaş