Latpulldown yaparken kol sızısı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HughJackman tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar 2 antrenmandır latpulldown yaparken sağ kolum dirsek kısmından acı-sancı karışımı bişey giriyor bu olay son 2 antrenmandır oluyor 2. ayıma girdim diye kiloda artış yapmıştım acaba ondamı oldu?Yardım ederseniz çok sevinirim... (yaş 16 30 kilodan 40 kiloya çıkarmıştım...)

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    barı sıkma.elini sadece kanca olarak düşün ve konsantre ol.ayrıca cheatıng uygulamadan idmanı tamamlamaya çalış.

3. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Bu sporda yeni olduğum için cheating kelimesinin ne olduğunu bilmiyorum acaba nedir? ne anlama gelir bu spor için:).Ayrıca dediklerini yarınki idmanımda uygulamaya çalışcam evet ben barı fazlasıyla sıkıyorum sıkmazsam çekemicem kaygısı oluyor yarın bi sıkmadan deneyim:)

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    cheating hareketten çalarak yapmaktır.yani ağırlığı zıplatırsın.bunuda uygulama zamanın gelecek ama şimdi değil;)deiğimi bir süre uygula.hemen olmasada belli bir süre sonra ağrılarda azalma olabilir.aynı şekilde barbell curl çalışırken bara uygulayacağın aşırı baskı sinirlerde tahribat yapıp ağrı olarak kendini belli eder.

HughJackman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş