lat pulldown Baş ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve berking tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berking

berking Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam arkadaşlar forumu inceledim araştırdım ama istediğim cevabı bulamadım.
    Soruma geleyim bu hafta çarsamba günü lat pulldown aletinde enseye çekiş yaparken ağırlık arttırdım ve kendimi zorladım sonucunda kafanın arka tarafından cok siddetli bir ağrı girdi ve antremanı bıraktım.Bugun kendimi iyi hissettiğim için tekrar gittim fakat barfiks çekerken tekrar aynı şey başıma geldi çok şiddetli bir ağrı yarım saat boyunca devam ediyor sonra hafifliyor.
    Sizce sorunum ne olmalı ciddi bir şey olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    belki bir kas sıkışması o bölgedeki kan akışını veya sinileri zorluyordu
    bir doktora göün istesen bilemeyeceğimiz 100 tane sebep olabilir
    ama bu işin uzmanı dokto daha net cevap verir

berking bunu beğendi.
  3. SiskoBatu

SiskoBatu Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Devlet hastanesine gidersen diyecekleri şey %90 şu: Al şu kağıdı git şurda iğne ol , eğer 1 hafta içinde ağrı tekrarlarsa ortapediye görün ...

Bunuda sana ( yine %90 ihtimalle ) sadece seni dinleyerek söyleyecekler. Bırak üstünde ki tshirt ü çıkartmanı montunu çıkartmanı dahi istemeyecekler.

berking bunu beğendi.
  4. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    genelde ensede meydana gelen ağrı özallikle efor sporlarında yüksek tansiyondur. ancak göremediğimiz ve tıbbi verilerin elimizde yokken varsayımdan öteye gidemez.

berking bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş