Lapa pilav form bisküvi Kilo aldırır mı acil yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bnyamin123 tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bnyamin123

Bnyamin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Değerli bodyforum kullanıcıları herkeze merhabalar ben 182 Boyunda 83,8 Kilo Bir Erkeğim

31 Temmuz da Spor salonuna başladım Ve Bugün 7 Ağustos 5 Kilo verdim 1.cisi bu iyi bir kilo verme mi

2.cisi Lapa pilav günde 1.5 Su bardağı ev yapımı yoğurt 2kaşık Kilo aldırır mı yoksa hergün yemeli miyim ve her öğünde kaç tabak yemeliyim pilavı

Yumurta beyazı midemi bulandırıyor bu yüzden Rafadan Yapıyorum tuzsuz Çavdar ekmeğiyle yiyorum 2-3 Dilim max 2 Yumurta en az böyle yemem kilo yapar mı

Ve Öğün atlıyorum Az yiyorum Ve her spordan önce ve sonra 1 adet muz yiyorum Günde 2,5 LT En az Su Tüketiyorum

Sizce yaptığım program iyi mi cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Ve İdeal Kilom ne olmalı sizce onu da söylerseniz sevinirim. Bestmodel of Turkey'e hazırlanıyorum manken fiziği gerekli.

2. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    1 haftada 5 kilo vermişim iyi mi diyorsun ? yanlış yaptığın şeyler var birincisi de başlığı yanlış yere açmışsın

3. Bnyamin123

Bnyamin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    E nekadar vermeliyim yeniyim diyorum söyleyin ki bileyim ?:)

ve nereye açmalıyım

Son düzenleme: 7 Ağustos 2014
  4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş