Lanet olası kürek kemiklerim....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve modexl16 tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar herkese merhaba öncelikle.Konuya geleyim bir an önce.Benim boyum 1.83 kilo 72 yas 19 cok asırı derecde olmasada zayıf biriyim.Ve sorunum kürek kemiklerimle ilglli baslıkta görüldüğü üzere.Benim kürek kemiklerim dışa dogru cıkık vaziyette duruyor.Psikolojim iyice bozulmus durumda yaz gelmesini dahi istemiyorum açık elbiseler giyecegimiz için.Daha önce 2 ay bb yaptım öss den somra yeniden baslamayı düşünüyorum vg ye.Sizden istedigim bu sorunum zayıflıktan baska bir sebepten ötürü olabilrmi veya düzeltme sansım varsa ne tür hareketler önerirsiniz sırt bölgesi için.. Sizde bisey söylemezseniz kafayı yicem oturcam....

2. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    anatomik yapından kaynaklıdır heralde abartı bişey varsa sırt egzerszlerini dikkatli yap düzelmeler olur

3. umuty17

umuty17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kürkmi köprücükmü köprücük olur genelde

4. modexl16

modexl16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    omuzlarımın hemen aıltında sırtımdaki kemikler kürek kemikleri işte lütfen bi şeyler yazın ne yapmalıyım

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    resminiz varsa buraya eklerseniz tam olarak anlayabiliriz..belkide anatomik bir sorun yoktur..kemikleriniz iridir..
    resim koymayı deneyin..

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Benim anladığım sırttaki kas kütlesi azlığından kaynaklanan, kürek kemiğinin dışarı çıkın görünmesi, bu olabilir.
    Bende vücut geliştirmeye başlamadan önce bu sıkıntıyı yaşadım, gerçi t-shirt çıkartmama engel olacak kadar rahatsızlık verici değildi.
    Barfisk, rowing gibi sırt egzersizleri, sırtın yana doğru yayılmasını ve kalınlaşmasını sağlayarak kürek kemiklerinin belirginliğini ortadan kaldıracaktır, ancak bu sabır isteyen bir süreç, 1-2 sene sürebilir, ancak bu sürecin sonunda sırtında kürek kemiklerinin üstünde, duvar gibi kas kütlesi olacak, haydi idmana ;)

7. kingtiger

kingtiger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1-2 yıl biraz fazla olmasın dostum bende de bu sorun hasıl olmuştu fakat 4 aydır yaptığım antremanlardan sonra böyle birşey kalmadı diyebilirim;fakat şöyle birşey var ben 1 günde çift program uygularım o fark ettirebilir durumu

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Duvar gibi kalın bir kas kütlesi olduysa 4 ayda o senin güzelliğinden olsa gerek ;)

9. recovered

recovered Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kürek kemiklerim bnmde cok cıkık barfix yapıyorm BŞka önerıcegınız bişe varsa resimli olarak gösterirmisiniz . . BIKTım artık cok kötü olyuorm gordukcee en kısa zamanda kurtulmak ıstıyorm şunlardan ltfn yardım edın .

Sayfayı Paylaş