L-karnitin ve BCAA Kombinasyonu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve SeyitCan tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SeyitCan

SeyitCan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba,
    L-karnitin ile BCAA'yı bir arada kullanmanın bir zararı olurmu?
    Kilo vermek istiyorum fakat kas kaybetmek istemiyorum hem kilo verip hemde kaslarda gelişim görmek istiyorum sizce uygun mudur yada başka tavsiyesi olan varsa konu altından yardımcı olabilirse sevinirim.

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Ben l carnitin+cla+bcaa olarak kombinasyon yaptım üretici firmaya mesaj yazdım hepsi bir arada kullanılır mı diye.CEvap verirlerse seninle paylaşırım.Sanırım benim gibi l carnitini yağ yakıcı bcaa yı protein desteği ve kas yıkımına karşı aldın.Cla da bel kemeri ve göbek kısmındaki yağlarda etkili diyorlar, daha doğrusu hem aldığım sitenin yorumlarında hemde forum içinde o konuda olumlu yorumlar çok fazla.

3. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım cevap geldiinde sana haber vereceğim demiştim mailimde cevabı görünce aklıma geldi cevabı yazıyorum.L-Carniin+CLA+BCAA birlikte kullanılabilirmiş.Bendeki L-Carnitin kapsül şeklinde ve her bir kapsül 500 mg olduğu için antrenman öncesi 2 antrenman sonrası iki yani günde toplamda 2000 mg almamı önerdiler.Cla yı yemeklerden yarım saat önce bir kapsül, bcaa yıda antremandan 45 dakika önce 1 porsiyon antremandan hemen sonra 1 porsiyon olarak önerdiler.Saygılar.

4. SeyitCan

SeyitCan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    öncelikle bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim. Ben Cla almamayi dusunuyorum cok masrafli oluyor. l karnitini hardlineden alicagim bcaa'yida MHP'den alabilirim siz hangi markayi tercih edeceksiniz ?

5. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Ben hardline kullanıyorum.KEndi adıma memnunum.Cla yıda 2 gündür kullanıyorum, bakalım ilerleyen dönemde bir faydası olacak mı.Thermojenikler diyor da, thermojenik biraz riskli bir grup neden dersen tansiyon ve kalp hastalığı olanlar kullanmasın diyorlar ben gıda takviyesi kullanmaya yeni başladığım ve thermolar hakkında tam bilgim olmadığı için biraz daha araştıracağım, belki 1-2 ay sonra denerim.MHP nasıl bir marka o konuda bilgim yok.

6. SeyitCan

SeyitCan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkurler, ozaman bcaa'yida hardline alim fiyat oparak hem daha uygn MHP l'ye gore

Burak Can bunu beğendi.
  7. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Hardline nin kendi sitesinde de satış var.Gerçek ürün olsun istiyorsan onu da tercih edebilirsin.Müşteri hizmetleri de gerekli desteği veriyor.

SeyitCan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş