l-cartine tavsiye

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve LooK tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LooK

LooK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar mart ayında diyete başladım 97-98 kg arası değişiyordu kilom boyum 177 mayıs sonunda spora başladım 86 kiloydum şimdi 83 kiloyum hedefim 75-73 arası bir kiloya düşmek; fakat 83 kg kaldım l-carnitine almayı düşünüyorum hangi markayı önerirsiniz herkes farklı bir şey söylüyor kafam karıştı ben sıvı olmasını tercih ediyorum ama kapsül daha etkiliyse onu da alabilirim
    günlük olarak ilaç kullanıyorum antidepresan o yüzden sıvı istiyorum tavsiyeniz hangi marka olur teşekkür ederim

2. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    hangi antideprasanı kullanıyorsun..

3. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    herhangi bir mao inhibitörü, ( genelde yeşil reçete olan, uyuşturanlar ) yada başlangıç tedavisi için seçilen, risperdal ve türevlerinden herhangi birisini kulllanıyorsan zayıflaman çok çok zor.

diğer türlü ise, prozac yada başka bir seratonin geri alımcısı kullanıyorsan, bunlarında kilo vermeye dolaylı yollardan negatif etkisi var, LH ın leydig teki aktivitesini azalttığı kanıtlanmıştır. aynı zamanda FSH dengesini de bozuyor, prolaktinide yükselttiği görülüyor. yani düşük testosteron sebebiyle yağ yakımı zorlaşır.

ayrıca carnitin işe yaramaz. almayın artık şunu .

carnitin eksikliği belirtileri varmı? yok. yani yeterli, paranızı çöpe atmayın.

muhjtemelen yaşanan etkilerin %90 ı da placebo etkisidir.

placebo nun etki etmediği çalışma ise görmedim şahsen.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showthread.php?t=23605&highlight=depresan

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş