l cartine+protein +program yardimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Volkan58 tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Volkan58

Volkan58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir programa ihtiyacim var boy 1.67 kilo:89
    Elimde power system l-carnitine 300 mg × 20
    hardline nutrition vmax 2300g protein cikolatali
    mevcut ve evimde
    kosu bandi, dambil setim, z bar var ve disarda surmek icin bisikletim
    ve haftada 2 gun spor salonuna yazildim pazartesi ve carsamba ucretsiz oldu icin
    simdi olanaklarim bunlar hedefim gobek gitmesi ve ortalama 75 kg dusmek nasil bir diyet yapmam lazim proteini ve l cartine yi nasil kullanmam lazim ?
    Evde cardiyo kosu bandi dumbul kisacasi bana tavsiyelerinizi bekliyorum yarin sabak 7 de spora baslicam evde tsk ediyor yardimlarinizi bekliyorum oncelik yag yakmak gobek eritmek !
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Şubat 2014 ---
    Ve basladigimda haftalik periyodlar halinde kilo kaybimi bu forumda paylasmak istiyorum hangi bolumde paylasmaliyim yardimlarinizi bekliyorum tskler

Son düzenleme: 20 Şubat 2014
  2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Forumdan anladığım kadarıyla koşu bandı ve bisikletle kardiyo yapıyorsan 300mg carnitin biraz az.Ben 500mg almıştım, bittiğinde 1000mg lık alacağım.Bende koşu bandı yok ama günlük yürüyüşlerim var.Carnitin in farkını görüyorum.

3. Volkan58

Volkan58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Şubat 2014 ---
    300 yazmisim yanlislikla 3000 mg

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Daha önce kullanmadıysan benim gibi 500 lükten başla vucudun kaldırmayabilir çarpıntı da yapabilir.Ama daha önce kullandıysan ve vucudun 3000 liği kaldırıyorsa o zaman devam et.Kilo vermek için bir de cla öneriyorlar istersen forumda yağ yakıcılar kısmında bir kaç başlık var onları da incele.Ben cla ve kastan kaybetmim diye bcaa da ısmarladım.Direk proteine girmek istemedim çünkü proteinlerin kilo aldırabildiğini okudum çok yerde.BCAA lar için kas kütlesi artımına etkisi olduğu ve kas yıkımını önlediği yazıyor her yerde.O yüzden zayıflarken kas kaybetmemek için bcaa almak istiyorum.3 ünü bir arada kullanacağım bakalım ne olacak 3-4 ay sonra.Fakat herkesin forumda ortak bir noktası var.Kilo vermek 2-3 ayda olacak iş değil mutlaka sabır ve uzun zaman gerekiyor.Ben bazı bölgelerim için 6-8 ay bilemedin 12 aylık bir süreç oluşturdum kafamda, bazı bölgelerde etkisi olmazsa cerrahi müdahele gerektiğini söylüyorlar.MEsela jinekomasti olayı falan.

5. Volkan58

Volkan58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yasim 30 ...24 yaslarindayken multipower cla vd l cartine sivi kullanmistim

suan kullanmak istedigim 3000mg ama3 yudumda iciliyir yani antreman basina 1000 mg alliyorsun 3 sat 3000 mg oluyor proteinle kullanmak dogrumu acaba bir program lazim bana

6. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Ben hardline ürünleri kullanıyorum.Hardline firmasının müşteri hizmetlerine yazdığımda bana L carnitin ve bipro (protein tozu) kullanabileceğimi hiç bir ters etki olmayacağını söylemişlerdi.Ama beslenme programı için birşey diyemem arama yaptırdığımda forumda herkesin kendine göre bir beslenme programı olduğunu gördüm.Sanırım bu konuda en büyük desteği bir diyetisyen verebilir.Vucudunun yağ oranı gereksinimleri hormon salgıları falan test edilip.Fırsat bulunca bende bir diyetisyene gidip destek almayı düşünüyorum.Bir de boş zamanım olsa...

7. Volkan58

Volkan58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Guzel tskler yarin baslayacagim ama hala bir programim yok bakalim kim bana gore bir program yazicak haftalik?

8. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Beslenme diye bir bölüm var bence orayı bir incele, aradığını bulamazsan orada bir başlık aç daha etkili olur kanısındayım.

Sayfayı Paylaş