L-carnitine

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Semih Sayın tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Semih Sayın

Semih Sayın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar öncelikle herkese merhaba.16 yaşındayım boyum 1.85 kilom 90.Benim sorum l- carnitine hakkında hocaya sordum kullanmanda bi sıkıntı yok antremandan 10dk önce bi yemek kasigi alirsin dedi.Kullanan arkadaşlar varsa artı ve eksilerini benimle paylasmasini istiyorum.Ya da kullanmamda bir sakınca olur mu? L- carnitine+cardio+diyet yapmayı düşünüyorum hertürlü yorumu bekliyorum.Herkese iyi forumlar

2. Pikachu

Pikachu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Multipower L-Carnetine Liquid kullandım 1 ay, gayet başarılı bir ürün. 25ml de 1800mg L-Carnetine bulunuyor orana göre cidden iyi ucuza alınacak haplara göre çok çok iyi 50 kapsül 60tl falan oda günde 2-3 kapsül almanız gerekiyor. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir üründür. Ama aklınızda olsun normalde yaptığınız antremandan biraz daha zorlayın, ciddi anlamda enerji veriyor. Ama unutmayın ki belli bir süreden sonra kastan yakarsınız. Hızlı tempo 45 dakika cardio ve l-carnitine çok başarılı bir ikili, birde protein ağırlıklı beslenirseniz tamamdır. Ayda sağlıklı olarak min 5kg. verebilirsiniz sanırım.

3. Semih Sayın

Semih Sayın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumunuz için teşekkürler toplam1saat cardio yapıyorum.20dk bisiklet 170kalori 20dk koşu 180kalori 20dk uzay yuruyusu 200 kalori seklinde calisiyorum zaten,diyet programimida paylasiyim.Sabah 2dilim kepek ekmegi yarim.dilim domates salatalik 1-2yumurta beyazi sekersiz cay ogle yok antremandan 1saat once 250gr tavuk goğsu(yagsiz tavada) antremandan sonra nestlenin misir gevreği aksam yatmadan yarim cay bardağı kekik suyu

4. Pikachu

Pikachu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Ne kadar sık yersen o kadar iyi öğlen 1 bardak süt veya 4-5 yemek kaşığı yoğurtta olsa bişeyler ye metabozlimayı çalıştırır uzun sürede faydasını gösterir. Ayrıca 60 dakika çok olabilir 45 dakika hızlı tempo yapmanız daha yararlı olacaktır.

5. Semih Sayın

Semih Sayın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öğlen için yoğurt daha avantajlı olur gibi okulda olduğumdan.Bütün hareketleri yapabildiğim kadar hızlı yapmaya çalışıyorum zaten arada okulda baş dönmesi oluyor :D

6. murat5757

murat5757 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 4 yıldır kardiyo çalışıyorum.15 dk bantta koşu ve 30 dk eliptik yaparak 45 dk cardio yapıyorum.45 dk da makinalarla az kilo çok tekrar çalışarak cardioya destek veriyorum.aynı zamanda güzel bir diyet tabi ve çok güzel de sonuçlar aldım.ancak son 6 aydır neredeyse 2 kilo anca verdim.ben de l-carnitine kullanmayı düşünüyorum.ama zararı olur diye çekiniyorum

7. Semih Sayın

Semih Sayın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende tereddüt içindeyim.Araştırmaya devam!

8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : L-carnitine

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş