L-Carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Snap tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Snap

Snap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yukarıdaki zeroshot marka l-carnitineyi alıcam gittiğim spor salonunda satılıyor ben bunlardan 3 kutu aldım cardiyo programım gerçekten ağır Spinning(Bisiklet) diye adlandırdığım bir proglam ile yaklaşık 1 saat boyunca tempolu bir şekilde bisiklet sürüyoruz sizde spinningten 20 dk önce zeroshot l-carnitineyi içsem yararı olurmu göbeğimdeki ve göğsümdeki yağları eritmek istiyorum.Kullanan varmı daha önce bu marka l-carnitineyi cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
    Boy: 1.90
    Kilo: 85

Son düzenleme: 11 Haziran 2012
  2. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Zeroshot taurine de içerdiği için zaman zaman vücut ısısını çok fazala artırabiliyor ve çarpıntılara neden olabiliyor gittiğim salonda bu ürünü kullanan kişinin başına bunlar çok sık geliyordu ve bıraktı.Ben geçmişinden kaynaklı olarak sana multipowerın 1500 lüğünü öneririm inan aralarında bir fark yok ve taurin içermiyor. eğer çarğıntı sorunu varsa taurine içeren supplementleri tavsiye etmem başına sorun doğurur.

3. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Zeroshot bana çok sallama bi ürün gibi geliyor nedense, öyle olmayabilir hiç kullanmadım ama amblajı falan hiç güven vermiyor.
    Ultimate, Mutlipower, Weider 'in Lkarnetilerini alabilirsin.

4. Snap

Snap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zeroshot daha önceden kullandım ama çarpıntı yapmadı.
    Ultimate, Mutlipower, Weider 'in lkarnitileri eczanelerde satılıyormu ?

5. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Satılır, her eczanede olmayabilir ama geniş çaplı eczanelerden alabilirsin. nerede oturuyorsun?

6. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Yararı olu ama öyle 3 ktl ocak iş değil çok bekleme eğer ağırlık çalışıyorsan kullanmanı tavsiye ederim kasların kütleni korumada yardımcı olacaktır yine dediğim gibi çok iyi koruyamayada bilir

7. Snap

Snap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ortalama fiyatları ne kadardır.İzmirde oturuyorum.

Haftanın 5 günü 1 saat boyunca cardiyo antremanım var l-carnitineyi onun için alıyorum ağırlıkta çalışıyorumda başlangıç ağırlık programıyla 86 kilo olduğum için 5 6 kilo verip ondan sonra ağırlık düşünüyorum yanlışmıy düşünüyorum ?

8. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Pek yanlış bir düşünce gibi değil çok kilon varsa çünkü ağırlık antremanında bulk dönemleri olur sen şimdi kilolu halinle bulka girsen buldozergibi olursun :) şöyle bir yola gidebilirsin haftada 2 gün ağırlık 2 gün cardiyo gibi proteinli beslnerek forumu araştır senin kafana takılanları bulabilirsin o ürünüde internetten alabilirsin

9. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    hmm İzmirde rahat bulursun. bulamazsan da netten güvenilir supplement sitelerinden sipariş verebilirsin.
    Benim gibi spinning yapıyorsun. öncesinde karnetin faydalı olacaktır elbet. ama beslenmene de dikkat etmen lazım ki hem yaptıgın spor hem de aldıgın l-karnetin işe yarasın.

ferdityson bunu beğendi.
  10. Snap

Snap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spinning en iyi kalori ve ter attıran cardiyo çalışmalarından bir tanesiymiş L-carnitine kullanarak bunu daha fazla yapmayı düşünüyorum haftanın 5 günü spinning yapıyorum 45 dakika.

İsterseniz fotoğrafımı foruma koyabilirim çok şişman olduğumu düşünmüyorum.Ama göğüs ve karın bölgemdeki yağlardan şikayetçiyim

Sayfayı Paylaş