L-Carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yicco tarafından 29 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 175 üye.
  1. AuSar

AuSar Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    XPRO Nutrition L-Carnitine 2000 - 60 Tablet tek tablet 2000mg diyor. Bu doğru mudur? fiyatıda 70 tl bana mı ucuz geldi? Ürünü kullanan var mı ?

2. semihus

semihus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ben hardline tablet olanlardan kullanıyorum. Antremana 30,45dk ve 1 saat kala aldım. En çok terleme 1 saat önce aldığımda oldu. Ayrıca saat 6 civarında spor yapıyorum ve bu saatlerde çok uykulu oluyorum. Buna çözüm olarak 1 bardak kahve içiyorum ya da 1 tane hardline nutrition burner alıyorum antreman esnasında daha istekli oluyorum bu sayede.

Sizede aynısını öneririm..

3. leonidas1907

leonidas1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

merhaba..hangi markayı kullandığını sorabilirmiyim? bende almayı düşünüyorum ama çok fazla yorum var..inanılmaz kararsız kaldım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:17 ----------

şöyle birşey sorayım..belki ben gözden kaçırmışımdır ama..yağ yakıcı markaları ile ilgili anket varmı acaba..?

4. semihus

semihus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/hangi-ya-yak-c-supplement-t2735.html

5. tugo92

tugo92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak lütfen yardımcı olun .

**

Ben 1.90 boyundayım, 105 kiloyum .
    2 sene öncesine kadar 120 kiloydum, bir dönem 30 kilo verdim 90 kiloya düştüm.
    Ama ne yazık ki Öss döneminde 15 kilo kadar aldım .
    Kilo verirken sadece diyet yapmıştım spor yoktu .
    Dolayısıyla kilo almam daha kolay oldu .
    Geçmişte yarım yamalak ağırlık çalıştım .

Ama artık bunu düzenli hale getirmek istiyorum .
    Amacım şu an vücudumda bir çok sarkma var .
    Bir yandan kilo verip diğer yandan da bu sarkmalardan kurtulmak sıkılaşmak .
    Haftada 4 gün spor yapacağım, diyetle birlikte .
    L-Carnitine 'de kullanacağım .

Sorum şu, nasıl bir antrenman programı gerekli .
    Ve L-Carnitine 'in bir etkisi olur mu ?

6. deimos

deimos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ARFF Memuru
    Yer:
    İstanbul
    S.A beyler geçen hafta bodye başladım ancak kilo fazlalığım var.Önerebiliceniz güvenilir bi yağ yakıcı var mı yardım ederseniz çok sevinirim....

7. hknmtn

hknmtn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Balıkesir
    Forumda biraz araştırın az çok fikir sahibi olursunuz. Supplementten önce diyetinizi araştırmanızı öneririm.

Ben Multipower L-Carnitine aldım yarın başlıyorum, etkilerini yazarım.

8. trimantory

trimantory Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelikle herkese merhabalar.. l-carnitini yaklasik 3-4 haftadir kullaniyorum.. Haftada en az 2 kez kardio (ek olarak haftada 3 kez agirlik antremani yapiyorum) ve diyet uyguluyorum..
    Bu sekilde her antremandan once ve her kardiomdan 30-45 dakka once aliyorum..
    Inanilmaz derecede etkisini gordum sadece 3-4 haftada.. Tabiki kesin olarak kimseyi etkilemek istemem ama 3 arkadasima da ayni bu sekilde onerdim ve onlarda da cok etkili bir bicimde bel bolgelerindeki yaglar azaldi.(en az 1-2 beden inceldiler)..
    Oncelikle l-carnitine almayi dusunen arkadaslara iyi bir diyet ve haftada baska bir spor veya yorucu bir iste calismiyorlarsa haftada 3-4 gun kardio yapmalarini oneriyorum.. Yapacaklari kardio 40 dakka ve kan basinci 140 civarinda olmali.. en etkili bicimi sabah ac karna yapilan kardioyu oneriyorum (kosu, bisiklet veya yuksek tempo yuruyus olabilir)..

ADANALI1980 bunu beğendi.
  9. brn989

brn989 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mrb multipowermı üniversal mı iyi bir markadır? hap olan 500 luk karnitinlerinden alsam kaç tane içmeliyim 1000 mi 1500 mu içeyim antremandan önce bi kerede içsem olurmu birde? spor akademisi hazırlık kursuna gidiyorum 5 kilo fazlam var suan sadece uzun koşular yapıyoruz bayanı erkegi yok dimi bunun bayan oldugum için bi zararı olmaz heralde

10. hknmtn

hknmtn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Balıkesir
    Bayan erkek farkı yoktur. 2-3 tablet olarak spor faaliyetinden 20-30dk önce alınmalıdır. Ben şu anda Multipower kullanıyorum. Multipower firması Carnitine konusunda en iyilerindendir. Universal genellikle protein ve amino tarzı supplementler konusunda daha çok tercih edilir. Sözkonusu CLA ise Now markası da en iyilerindendir.

11. Radyomundo

Radyomundo Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13

Bu mesajimi gecen sene yazmistim :)) vay be 1 sene daha yaslanmisim.
    Neyse etkisini gordun mu derseniz kesinlikle gordum. 83 kilodan 74 kiloya 3 ayda dustum ve gayet guzel gidiyordu sporla birlikte diyet. Ama askere gitmek zorunda kaldim. Askerligim suresince kilomu korudum(askerde spor adina hicbirsey yapmadim yedim ictim yattim). Askerlik sonrasi annemin 1 ay guzel yemekleri ve sonrasinda Kenya'ya geldim.Suanda 3 aydir Kenya'dayim ve spor yapamiyorum yiyorum iciyorum dil ogreniyorum.Suan 79 kiloyum tekrar kilo aliyorum cunku spor yok.

Bircok kisi yan etkileri ve ise yaramadigi hakkinda sacma sapan cevaplar yaziyorlar.Yazdiklari sadece 2 satir. Onlara sadece sunlari soylemek istiyorum.

Eger birsey yazacaksaniz kaynak belirtin. Kafana gore ben denedim olmadi diyemezsin. Ben denedim oldu cunku. Al sana aciklamasida yukarda yaziyor.

12. hknmtn

hknmtn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Balıkesir
    1 aylık L-Carnitine kullanımımın sonuçlarını yazıyorum.

*Haftada min 2 kez sabah aç karna 50 dk koştum. Öncelerinde 1500 mg carnitine aldım.
    *Haftada 3 kez yaptığım ağırlık çalışmalarımı 10 dk lık interval koşu ile tamamladım.
    *Mümkün olduğunca az yağ kullandım.
    *Haftada 1 kez kendime pizza veya etli ekmek vb yağlı yiyecek izni verdim. Şekerli besinler konusunda ipin ucunu 1 hafta kadar kaçırdım.
    *1.5 kg verdim.

Yazdıklarımdan da anlaşılacağı üzere kendimi çok kasmadan iyi bir diyet ve carnitine ile güzel bir sonuç aldım. Daha iyi sonuç almak isteyenler şeker-tuz-yağ'ı tamamen kessinler, benim gibi mola vermesinler :)

13. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba ben 21 yaşındayım 1.89 boyundayım 90 kg ım bel ölçümse 98 cm... daha önce 100 kg dım sporsuz sadece diyet ile 88 e düştüm.. tabi yağlar olduğu gibi kaldı... şimdi yaklaşık bir buçuk ay önce b.b başladım.. 2 günde bir gidiyorum.. ve her antıraman öncesi 20 dk (3.5 km ) kadar tempolu koşu 15 dk tempolu bisiklet ve 10 dk twist hareketlerini yapıyorum.. ama yağ yakmak yerine 2 kg aldım.. kaslarımda büyümeler gözlemledim.. sanırım ben ilaçsız yağlarımı yakamıcam :)
    l carnitine almayı düşünüyorum.. ama çok marka var ve bu forumu okurken kafam tamamen karıştı :)
    bir arkadas diyor işe yaramaz birisi diyor çok işe yarar ben çıkamadım işin içinden ..
    sizce ne yapmalıyım ?

14. patrick

patrick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende GNC L-Carnitine ve GNC CLA Tonalin almayı düşünüyorum. Ne yapmalıyız?

15. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    burda weider L-carnitine 1500 mg 20 tablet satan bir yer var 110 TL 20 gün her aksam sıkı bir kardiyo yapıcam.. düzenli harfiyen uyabileceğim bir diyet araştırıyorum.. 20 gün önce ve 20 gün sonra foto çekip sitede yayınlıcam.. böylece pek çok kişinin sorduğu L-carnitine işe yararmı sorularına cevap vermiş olıcam :) ayın 15-20 si arası başlıcam..
    boy ve kilom şuanki durumum yukarıda yazıyor..güzel ve sonuç alınmış bir diyet öneren varsa buraya yazabilir :)

16. trimantory

trimantory Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Amacin yag yakmak ise seker yag un ve tuzdan uzak durman gerekiyor. Egerki duzenli olarak antreman da yapiyorsan diyetini su sekilde yaparsan oldukca fazla faydasini goreceksindir.
    Ilk olarak istedigin miktarda cok protein tuketebilirsin(tabi yagsiz ve tuzsuz olmak sartiyla).. Dahasi karbonitrat tuketimini minumuma indir ve ozellikle ogle yemeginden snra mumkunse hic karbonhidrat tuketme.. Seker olarak da fazla olmamak sartiyla sadece meyve tuket. Yani mumkunse cayini kahveni sekersiz ic ve binimum sekerli yiceceklerden uzak dur.
    Kalani senin damak tadin ve zevkin!..

17. bet10

bet10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bende mutipower L-carnitine ve multipower CLA aldım fakat hapların boyutu çok büyük. özellikle carnitine yutmak zor çiğneyerek su ile yutmanın bir zararı ya da kullanıma olumsuz etkisi olur mu acaba?

18. Sfaction

Sfaction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım 12 sayfayı baştan aşağı okudum. l-cartine adı altında birsürü ürün var fakat hiç kimsede dememiş bunların hepsi aynı mı kalite farkı varmı. bende almayı düşünüyorum en iyisi hangisi ve fiyatınıda yazarsanız sevinirim

19. hknmtn

hknmtn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Balıkesir
    Multipower hem hesaplıdır, hem de carnitine konsunda başarılıdır. CLA için ise Now CLA Plus öneriyorlar.

20. Katrem

Katrem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Peki Hi Tec Nutrition CARNITIN 60 kaps/1000 mgkk kullanan varmi tavsiye eden nasil bir urundur?

Sayfayı Paylaş