L-Carnitine Ve Whey Protein

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve pauloakenfold tarafından 11 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. pauloakenfold

pauloakenfold Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Selam Arkadaşlar;

Geçen hafta başladığım sıkı dietle birlikte haftanın 3-4 günü spor yapmaya başladım.Dünde yaptığım spora takviye olsun diye GNC Shoplardan birinden Whey Protein,Abdominal bölge yağlarındanda kurtulmak için L-Carnitine aldım.Fakat nasıl besleneceğimi ve bu aldığım ürünleri efektif şekilde nasıl kullanabileceğimi bilemiyorum.Aslında forumda baya bir araştırma yaptım;Fakat işin açıkcası kafam karıştı.Bana bu supplemenltleri nasıl nezaman kullanabileceğimi söleyen bir arakadaşımız olursa minnettar olacağım.Bu arada Boyum:1.84 Kilo:87 Yaş:29 bu ölçülerde olan biri için nasıl bir program uygun olurdu?

Teşekkürler

Süheyl Fırat

2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Bende aynı kure baslamayı planlıyorum.. bende nasıl bı program ızleyecegımı bılmıorum ama bırılerı baksa ıyı olur :D Tek L-carnıtıneyı antremandan evvel 30 35 dkk evvel al dıebılırım.. Proteın tozunuda antreman sırasında uzum suyuyla..

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Forumda arama yaparsanız sorduğunuz soruların cevaplandığını göreceksiniz ;)

4. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    sen creatinle karıştırdın sanırım dostum ben hiç protein tozunun üzüm suyuyla alındıgını duymadım süt falan olması yada antremandan yarım saat önce falan alınmasın bu protein tozu

5. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    l carnitin kaç gr kardeş bence sade kardio günlerinde al aeorobik ant için uygundur daha çok veya dozunu az alırsın ağırlık günü cardio günü fazla zaten whey in üstünde yazar kulanma dozu falan wheyide sütle tafsiye edilmiyo artık su ile al derim klay gelsin

Sayfayı Paylaş