L-Carnitine ve komik fiyatı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve omer1855 tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. İnternette bulduğum ''Physio Muscle L-Carnitine Power'' (500mg-120 kapsül) isimli L-Carnitine'in fiyatı Türkiye'de 29-35 TL arasında bulunabiliyor. Ürünün kendi sitesindeki fiyatı bile gayet ilginç http://www.physiomuscle.com/lcarnitine.html. Sizce ne kadar güvenilir bir üründür, sonuçta diğer ürünlerle arasındaki fiyat farkı oldukça büyük. Sizlerin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Teşekkürler.

2. mitxceed

mitxceed Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ürünün kendi sitesinde 14$ olması ilginç bi fiyat değil hatta çok bile.yurtdışında supplementler ço ucuz.ben de bu üründen aldım.2 haftadır antrenmanlardan önce kullanıyorum.etkisini bbilemycem 2-3 kilo aldm 2 haftada ama kas sanırım aldığım kilolar. :D Ayrıca L-carnitin tartrate gayet kaliteli bi karnitin türevi sanırım.

3. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam yurtdışı fiyatları konusunda pek birşey söyleyemem fakat Türkiye'de cidden söylediğim fiyat aralığında bulunabiliyor ve bu fiyat kendi sınıfındaki diğer ürünlere göre oldukça düşük. Bunun nedeni nedir sizce?

4. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınız ve fikirleriniz doğrultusunda maddi durumum da pek iyi olmadığından bu ürünü almayı düşünüyorum. Eğer bu ürün olmazsa başka ürün tekliflerinize de açığım maddi gücümün yettiğince. Teşekkür ederim.

5. esuzman

esuzman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dayanamadım aldım kullanıyorum valla..artık etkisi varmı yokmu görecez...umarım sahte değildir .d

6. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben güvenemedim ya. Bir de bileşiminde L-Carnitine- L-Tartrate yazıyo. Sanırım tek tablette mesela 500 mg lık tablet içeriğinde 500 mg L-Carnitine yok bunun.

7. mayis

mayis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı ilacı internetten aldım (uygun bir fiyata) bu gun kulanmaya başladım. tam randımanlı kulanamamış olsamda

hafif bir hakvaltı sonra 1 hap bu ilaç 50 dk bekledim sonra hafif rampa dağ tırmanışı yaptım daha önce de aynı yolu koşuyordum bu sefer sanki birazdaha rahat koştum gibi geldi bana.

tabiki tam anlamında bir spor yapıp test etmek gerekir. şuan bende bu ilacın faydalı olup olmadığını araştırıyorum.

Sayfayı Paylaş