L-carnitine tavsiyesi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 4Bodymuscle tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Dediğim gibi L-Carnitine alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum . Hatta eğer sürekli alışveriş yaptığınız güvenli bir alışveriş sayfası var linkinide ö.m ile yollarsanız sevinirim . (L-carnitine kullanırken amino asitte kullanıcam onun içinde tavsiye verebilirseniz sevinirim ekstradan konu açmak istemiyorum :)

Son düzenleme: 10 Eylül 2012
  2. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap gelmedi hala ama :p ben bir soru daha sorucam bu kapsül ile ampül arasında çok fark var mı ? 1000mg kapsül 100 adet 55 tl 2 kapsül 1000 mg gramken 1000 mg 20 adet ampül 100 lira . Neden bu kadar fark var ?

3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ne süredir vg yaptığını,önceki beslenme programını yazarsan yardımcı olmaya çalışalım.

4Bodymuscle bunu beğendi.
  4. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    1.5 senedir vg yapmıyorum . Bugün yeniden başlıyorum vg ye. Hiç beslenme programı yapmadım.
    Birşey sormak istiyorum kapsül olan L-carnitinelerin zararı var diyorlar doğrumu ? Böbrekte ağrı yaratıyormuş ?
    Boy:
    1.75
    Kilo:
    80

Son düzenleme: 10 Eylül 2012
  5. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Selam 4Bodymuscle,

ben şimdiye dek L-Carnitin ' in yağ yaktığını kanıtlayan bir bilimsel araştırma görmedim. Bu demek değil ki her araştırmayı biliyorum ama bana L-Carnitinin yağ yaktığını kanıtlyan bir araştırma gösterecek birisi var mı?
    Eğer L-Carnitine yağ yakıyorsa neden gelişmiş ülkelerde ve TC de obez insanlara L-Carnitine ile tedavi etmiyorlar?
    MAdem L-Carnitine yağ yakıyor neden halen ilaç şirketleri milyar Dollar harcayıp obeziteyi önleyecek veya yeterince yağ yakacak ilaç araştırmak için uğraşıyorlar? HAzır L-Carnitine varken?
    L-Carnitine sadece taşıyıcı ( yağları taşır) olarak görev yapıyor. Ama yağ hücrelerini parçalamıyor.
    Yağ taşımak için yeterince L-Carnitine vücudunda olmadığını nerden biliyorsun. Yani çözülmüş yağların kanda L-Carnitin den daha fazla olduğunu sağlaman gerek. Bunun içinde ilk önce yağ hücrelerini çözmen gerek, mesela kardio ile.

Yani boşuna L-Carnitin için paranı harcama. Onun yerine bol bol yeşil çay ve kahve iç :)

Selamlar

6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ben hiç kullanmadım ama böyle bir söylentinin olduğu doğrudur.Arkadaşım kullanmıştı ancak kullandığı dönemde herhangi bir yan etki olmadığını söylemişti.Ben bu aşamada kullanmana gerek görmüyorum.

7. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Yorum için teşekkür ederim ama ben bu L-Carnitine ve Amino asit tavsiyesini 2012 Türkiye şampiyonu Ertuğrul Korkmaz ' dan aldım . Yani uzun süre muhabbet ettik boş muhabbet olsa tavsiye etmezdi zaten .

8. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Ne yani. Sadece ben bu markayı kullandım tavsiye ederim diyebilecek yok mu koca forumda ?

9. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Selamlar,

ben Ertuğrul Korkmaz'ı tanımıyorum. Mutlaka çok bilgili ve yetenekli birisidir.
    AMA şuna da inanmıyorum ki bu da Ertuğrul Beyin veya her hangi bir müsabık sporcunun yağ yakıcı olarak L-Carnitine kullandığına.
    Bu gerçekten çok komik olurdu :)
    Neyse, sen yinede bildiğin yoldan şaşma, zaten fazla bir para harcamayacaksın. Boşa da gitse önemli değil. Al dene en iyisi bu.

Selamlar

10. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Now Sports firmasını tek geçerim.

4Bodymuscle bunu beğendi.
  11. chaichen

chaichen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    zonguldak
    zihinler yönetiliyor tüketim için her yol deneniyor. ALLAH insanı eksiksiz mükemmel bir düzenle yaratmış herşey var zaten İnsan vücudunda neden doğal olan dengeyi bozuyoruz. çok yediğimiz ve az hareket ettiğimiz için kilo alıp kendi dengemizi bozuyoruz tam tersini yapın düzelsin bu kadar basit.
    carnitin alıp kardiyo yapmalısınız böylece yağ yakımı gerçekleşir diyorlar. adamlar işi çözmüş zaten koşup yağ yakacan sonra carnitin sayesinde oluyor diyeceğiz. KEKİK SUYU ,yeşil çay ve ve nescafe carnitinden daha etkli olacaktır ve daha doğal.

El Diablo bunu beğendi.
  12. KaSınTı

KaSınTı Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Spor Salonu
    Benim şahsen önerim termojenik yağ yakıcılar ancak illa kullanıcam diyorsan likit carnitin daha kalitelidir

Sayfayı Paylaş