L-Carnitine Kullanım Hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve wywern tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wywern

wywern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar. yaşım 19 boy 179 kilom 90. spora başlıyorum sıkı bir diyetle birlikte. çok yağlı vicudum. 15 kilo verip , spor salonuna yazılmayı düşünüyorum. ama şimdilik öğrenci olduğumdan burada gidebilmem çok zor. Hardline 100 tablet L-cartinie aldım 500mg. Bisiklet+koşu ağırlıklı çalışmayı düşünüyorum akşamları. belediyenin yürüyüş parkuruna gidicem koşarım orada aletlerde var. haftada kaç gün gitmeliyim? tablet sanırım 2 adet alıcam her spordan önce. spor yapmadığım gün içmiycekmiyim? ayrıca bu tabletler yutulucakmı yoksa başka yerlerde çiğnenicek falan da duymuştum kararsız kaldım. Teşekkürler.

2. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    günde 1500-2000 mg civarı kullanmalısın. deneyleri hep bu dozda yapmışlar. daha yukarısını önermeye hakkım yok ancak ben 3000 civarı etkili olacağını düşünüyorum

cardiyo ve ağırlık aynı günde olmaz ancak bir gün cardiyo bir gün ağırlık çalışabilirsin. cardiyo için belediyenin parkları uygun olabilir.

tabletler yutmak için mi çiğnemek için mi kutunun üzerinde yazar. antremandan 30-40 dk önce almanı öneririm.

Sayfayı Paylaş