L-Carnitine Hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ISIran tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ISIran

ISIran Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Merhaba arkadaşlar size bir kaç bişe danışmak istiyorum o yüzden konuyu açtım.Bu arada boyum 1.82 kilo 79 şuanda.Ben 7 ay önce 93 kiloydum.Fakat hem kilo verip hem kas kütlesini artırdım.Vücudum şuanda bana göre güzel ama eksik yanları var.Mesala karın kası çıkartmayı yaza kadar çok istiyorum.Şuan ağırlık antremanından sonra 45dk-1saat cardio yapıyorum.Yane kısacası haftada 4 defa cardio yapıyorum.Ve cardio yaptıkdan sonra protein tozu iciyorum.Kas kaybını biraz önlemesi için.Size Sorum şu arkadaşlar.Sizce l-carnitine kullanmadan böyle devam etsem yaza kadar çıkarta bilir miyim? Veya L-carnitine alsam kas kaybını daha iyi önler mi ? Birde şöyle bir seçeneğim var.Ya Weider Premium Whey Protein 2300gr bu protein tozundan alacağım l-carnitine almaz isem L-Carnitine alırsam daha ucuz bir protein tozu alacam.L-carnitine Weider L-Carnitine 1000mg 60 Tablet ürününü düşündüm.Sizce Weider protein tozunu mu almalıyım? Yoksa L-Carnitine alıp daha ucuz bir protein tozu mu ? Birde L-Carnitine herhangi bir sorun teşkil ediyor mu? Bunları açıklarsanız çok sevinirim.
    Karnım şuan bu şekilde:

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    karnitin alma moruk faydasız olduğundan değil tabi et yiyerek hem hayvansal protein hem karnitin ihtiyacını karşılarsın o bakımdan. bide weider alıcam karnitin almazsam demişsin o yüzden benim tercihim sağlam bi protein tozu olurdu. çünkü karnitin biraz da risk taşıyo. belki vücudunun büyük bi karnitin açığı yoktur beklediğin faydayı göremezsin. kreatinde olduğu gibi.

3. ISIran

ISIran Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Anladım kardeşim saol.

Sayfayı Paylaş