L-Carnitine+Diyet yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hayat298 tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hayat298

hayat298 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba.
    Forumu bir süredir takip ediyorum, çok güzel paylaşımlar oluyor.Çok şey öğrendim diyebilirim. Bende kendi deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.
    Yaklaşık iki hafta protein ağırlıklı, çok düşük karbonhidratlı bir beslenmeyle birlikte 4 kiloluk bir kayıp yaşadım. Bu kayıbın çoğu yağdan oldu bunu tabi ki hem bel çevresinden hemde görünümden anladım. Sonuçta ölçülerim
    Kilo: 72-68
    Boy:1.75
    Bel:77-72
    Beslenmem:
    Kahvaltı
    Köy peyniri
    4 adet zeytin
    1 dilim kaşar
    tulum peyniri
    domates salatalık

Öğlen:
    1 paket yağı süzülmüş ton balığı(zeytinyağlı olandan)

İkindi:
    1 adet yumurta

Akşam:
    Banvitin bütün light göğüslerinden iki adet fırında

Diyetle birlikte 2 gr. Karnitin kullandım. Diyet tecrübesi çok olan biri olarak karnitinin gerçekten işe yaradığını söyleyebilirim.
    Diyetin mantığı Dr. Atkins'e benziyor yağ konusunda bir ayrılık var. Protein ağırlıklı bir diyet olduğu için kas kaybı düşük. dumbelllls

2. le50

le50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam

arkadaşım aşağı yukarı aynı ölçülerdeyiz.
    benimde bel çevresi ve göbek aşırı yağlanmış.
    üst kısımda fazla sorun yok.
    senden ricam bel bölgesi için nasıl bi çalışma yaptın ve hangi supplementleri kullandın.
    ayrıca su tüketimi nasıl olmalı
    cevaplarsan sevinirim.

3. hayat298

hayat298 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bel Çevresi

Bel için özel bir çalışma yapmadım. Su tüketimi 2.5, 3 lt'yi geçmedi. Supplement olarak 2 gr L-Carnitine kullandım.
    Burda esas olan beslenmeyi ayarlamak. Gerisi yardımcı faktörler.

4. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Solgar L Carnitin

Benim Boyum 1.71 Kilom 77. Anlayacağiniz Bayaği Yağli Bir Vücut. 1 Aydir Spor Salonuna Gidiyorum. şu Aşamada L Carnitin Kulanmanin Bir Faydasi Olur Mu?

5. hayat298

hayat298 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yukarıda da belirttiğim gibi esas olan beslenme. Vücudu yağ yakmaya başlatmadan karnitin kullanmak pek mantıklı değil, çünkü karnitin vücudu yağ yakmaya başlatmaz sadece yağ yakmaya başlayan vücudun yağ yakma miktarını arttırır.

6. Optimus_Prime

Optimus_Prime Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    Ankara
    ağızına sağlık iyi yazmışsın ama kaçırdığın bir nokta var L- CARNİTİNE Lizin ve Metiyonin aminositlerinden sentezlenebilen bir amino asittir yani demek istediğim vücutta var olan yağları parçalayan bir maddedir düzenli idman yapan kişilerde cidden anlamda kasları yağlardan arındırdığı, var olan yağ kitlelerini parcaladığı acıkca görülür az miktardada olsa performan sağlar tabiki sadece L- CARNİTİNE kullarak inanılmaz bir kilo vermeyi hedeflemeyin sıkı idaman ve güzel bir dietle ciddi anlamda farklılık görebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş