L-Carnitine,CLA Yardım Bilir Kişilerden Yardım Bekliyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Fzz007 tarafından 4 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Fzz007

Fzz007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ben 20 yaşındayım 188 boyundaym 93 kıloyum lakın yağ sıkıntım var onun ıcınde
    CLA,L-Carnitine Önerdi Salondaki Hocalar Onlarda Weider marka önerdiler lakin onlar çok pahalı ıkısını alırsam 185 tl cıvarı gelıyor hem L-Carnitine 500 mg 50 tablet

Şimdi ben bi araştırma yaptım GNC URUNLERI HAKKINDA URUN BILGILERINI VERIYORUM DEGERLENDRIP BENI BILGILENDIRRSENIZ COK MUTLU OLURM

GNC L-Carnitine Liquid Ampulles (Sıvı L-Karnitin) 1000 mg-25 ml 21 ADET 97 TL 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASIYLA

CLA PP 90 kapsül 1000 mg 79 TL

Yeı baslayan bırı olarak sadece Liquid kullansam yeterlımıdr CLA ALIRSAM MADII ACIDAN ZORLUGA GIRICEM

SIMDI BIRAZDAHA UYGUN GELEN HARDLİNE URUNLERI CLA+Karnitin

Hardline Claone 100 Jel Kapsül (1000mg. 62 TL CLA

Hardline Karnitin 100 KapsüL 49 TL

Hardline Burner 160 Tablet 61 tl

Hardline Carnifit 500 ml (2000 mg L-Carnitine) 24 Adet 108 TL
    Hardline Karnitin Sıvı 1000 ML 54 TL

ŞİMDİ BU HARD LİNE URUNLERINDEN HANGILERI DAHA IYI OLUR BENIM ICINN CLA 1 ADET VAR ZATEN YAZDGM GBI DIGER KARNITINLERIN ne oldgunu anlıymadm etkılerı nedır bılmıyorum sımdı bana forumdakı yetkılı bılgılı abılerım bılgılendrrse cok mutlu olurm sızce ne yapmalıyım GNC MI ALMALYM YOKSA DA MAKUL OLAN HARDLINE MI bana hangısı ıyı olurr butcem acısından hardlıne duruyor hard lınenn 1 lıtrelk karnıtın sıvısı nasıldır SADECE KARNITIN LIQUED ALSAM yarrlı olurmu lutfen yardımcı olunbench_O sımdıden bodyforumtr admınlerı ve forumdakı arkadaslara cok tesekkurler

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
  3. Fzz007

Fzz007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arama yapalımda hocam benım yazdgım krıterlere cevap yok ılgıne saol bu arada halen cevap beklıyorumm arkadaslarr

4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Cla çok uzun dönemler düzenli kullanım sonucu sonuç veren bir ürün. En az 4-5 kutudan sonra etkilerini görürsün. Onun yerine l-carnitine al ve bol bol kardiyo yap. Bir sürü yağ yakıcı, cla ve carnitine kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki bunlarla yağ yakmak işe yaramıyor. Bende olmadı yani. Tabii deneyip sonuç alanlarda var. Ben sadece diyet ve kardiyo ile 15 kg kadar verebilmiştim. Bunun yanında belki sana l-carnitine al derim. Başka da birşeye gerek yok. Aktardan da yeşil çay al ve demle demle iç. Bi de şeker tüketimini sıfırlaman lazım. Yok ben dayanamıyorum dersen chromium picolinate de al. O da kan şekerini düşürür ve yağ yakımı için zemin hazırlar. Bu kadarı yeter gerisi gereksiz.

5. Fzz007

Fzz007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgilendirdgin icin saol ama hangi urunu alicagim konusnda hala netliyemdm kendimi diger arkadaslardanda cevap bekliyorum

6. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    kardeşim canım kardeşim sen bi kere kafaya koydun mu? ikisinide beraber alıcam diye yani olmazsa olmazların mı cla ve carnitin ? şimdi şöyle söyleyeyim belki spor hocaların söylememiştir. cla iştah kapatır carnitin ise enerji verip daha fazla çalışmanı daha fazla kardiyo yapmanı sağlar. carnitin alıp kardiyo sürelerini arttırırsan cla alıp diyetine eklersen bir sonuç alırsın. hee bir ay sonra çok farketmessin bile belki de 2. kutuda etksini göreceksin metabolizmadan metabolizmaya değişir. gnc almana gerek yok büyük para tuzağı. hardline'ın yada başka makul markaların ürünlerini kullanabilirsin. forumda hardline kullananların başlığı var cla ve carnitin olarak onlara bi göz gezdir. yeşil çay içi tabletini al bişeyler yap. yardımcı olabildik mi ?

7. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    cla nın omega yağını etkisiz hale getirdiğini okumuştum bir blogda.
    doğrumudur hocam?

8. Fzz007

Fzz007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim lucifer_666tr BEN gnc almaya karar verdım sen nedıyorsun bı bılgı paylasırmısın
    L-Carnitine Liquid Ampulles (Sıvı L-Karnitin) 1000 mg-25 ml 21 tanesı bana 97 tl ye gelıcek Hem bılındık marka dıyorum bugun sporcu gıdaları satan yere gıttım bole bole dedım oleyse kacırma dedıı bıde hardlıne sordum adam hardlınede satıyordu lakın hıc kullanma at cope dedeıı bende sasrdım sen nedıyorsun hocam? bana gncn lıkıdı makul gedlıı 3 al 2 ode kampanyası var 3 tanesı 13,9 tl

ben haftata 3 kere calısıyorum cardıo dıger gunler evde dambıl calısıyorm ve mekık onun ııcn haftada 3 kere kullanıcam karnıtınıı ??

9. altugank

altugank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu konu hakkında uzman dağilim dediklerimde hatalıysa affedin.
    Ben amwayde distiribitörlük yapıyorum amway eğitiminde cla hakkında şunu okumuştum. Cla omega-6 yağ asidinin bir versyonudur falan filan... Ama omega yağının etkisini alacağını hiç zannetmiyorum çünkü yapılıtkan omega kullanılıyor.

10. teamst

teamst Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar, yağı yağ eritir. Yağ almadan yağ yakamazsınız. Ama doğal çoklu doymamış yağ asitlerinden bahsediyorum. Zeytinyağı, Ayçiçek yağ, ceviz, fındık fıstıktan aldığınız yağ. 1,5 yıldır diyetle uğraşıyorum. Tecrübe ettiğim sonuç, ne kadar fazla zeytin ve zeytin yağı aldıysam o kadar fazla kilo verdim. Yatmadan önce veya gece karnım zil çalınca hep kalıp 10-15 yeşil çizik zeytin yedim, yedikçe kilo verişim hızlandı, tabi haftada 3 gün kaliteli ve içinde gerçekten dha olan (yaptığım test ile köpük bardağı eriten) omege3 hapı da kullandım. Tabi haftada 3 gün ağırlık ve 20 dakika kardio yaptım. Haftada toplam 60 dakika kardio yani, 6.6 hız ile koşu bandında sadece, öyle HITT GITT felanda değil. Sağlıklı çoklu doymamış yağ alımını kesmemek lazım, diğer, katı ve doymuş yağları keselim. Yağı eriten yağ asididir. CLA denilen ürün de budur.

Sayfayı Paylaş