L-carnitin ve panik atak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve carmenn tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. carmenn

carmenn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba,
    Yaklaşık 2 hafta önce bir fitness center a kayıt oldum ve cardio yapmaya başladım. Kilo vermek istemiyorum ancak bel ve karın yağlarımın daha hızlı kaybolmasını istiyorum. Asıl problemim şu: 1 yıl önce başlayan bir panik atak problemim var. Son 3 4 aydır çok az seyrediyor ve neyse ki çok iyiyim. Ama şu 1 sene de öğrendim ki ilaç alırken kontrollü olmam gerekiyor. L-carnitine kullanmamı önerdi spor hocam ve tabii ki aklıma ilk gelen soru şu oldu: panik atağımı tetikler mi? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden çok çok teşekkür ederim.

2. soloriron

soloriron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    L -carnitine panik atağı etkilermi bilmiyorum ama bence 2 hafta önce spor başlamış birisi olarak supplement gerekli değildir.Kardiyo yapman hemen psikolojik sağlığın hemen yağ yakımız için uygun.Tabi bunları yaparken uygun nabız aralıklarında olmalısın.Ayrıca beta-bloker kullanıyorsan etkisinde olduğunda spor tavsiye edilmiyor çünkü nabzın gerektiği gibi yükselmez.

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    İcinde taurin ve kafein olmayanlari al. Carpinti yapabilir. Saf l-carnitin urunlerinin birsey yapacagini dusunmuyorum. Buyuksehirlerden birindeysen decathlon dan multipower marka l-carnitin al taneyle dene. Birsey olmazsa 20li kutu seklinde o markayi veya baska markaya devam edersin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş